Yerli Drone Girişimi PIRA, Ekip Arkadaşları Arıyor

2016 yılının eylül ayında iki lise öğrencisi Adem Atalay Hüryaşar ve Mehmet Ali Makbuloğlu tarafından kurulan, yoluna sponsorluklar ve gelişmeler ile hızla devam eden PIRA, global pazara açılmadan önce ekibini genişletmek istiyor. Prototip aşamasında bir startup’ta yer almak isteyen herkese de yer vereceklerini belirtiyorlar.
Sanayi Mahallesi’nde bulunan ofiste, çılgın bir ekip ile birlikte çalışmak isteyen kişiler için başvuru linki yazının sonunda.
“Bundan sonraki süreçte geliştirmeye daha sıkı bir şekilde devam edeceğiz, peki bu süreçte siz de bizimle olmaya ne dersiniz?”
Aşağıdaki alanlar ile ilgili desteğe ihtiyaçları var. Tek bir gereklilikleri var bu alanlarda daha önce bir şeyler yapmanız veya yapmak istemeniz. Ekip olarak her türlü çılgın fikre açığız 🙂

-Sosyal Medya

-Yazılım geliştirme

-3D Tasarım

-Grafik tasarım

-Ürün geliştirme

-İş geliştirme

-Satış ve pazarlama

-Eğitmen

-Saha ekibi

-Ya da sen ne istersen

Başvuru için:
https://goo.gl/forms/Eo1B6c2bCm6no5qL2

Comments (3)

Thanks, great article.

Ben 26.12.2005 doğumluyum. Sadece sizin TED de yaptığınız konuşmanızı internet’ten izledim ve çok etkilendim.Ben disleksi’si olan bir çocuğum benim dediklerimi çoğunlukla hiç kimse anlamıyor.benim her şeye merakım var.Bensize 3D tasarım yapamam ama ben çizerek gösterebilirim.Dediğim gibi Enişten’in dediği gibi “aslında herkez zekidir ama sen balığa ağaca tırman dersen tırmanamaz ve o kişi hayatını deli diyen kişilerle geçirir”işte ben böyleyim.

Kerem anlattığına göre çok yeteneklisin ve YAPABİLİRSİN

Yorum yap