Yenilikçi Kurumsal Etkinlik Yapmak İçin Öneriler

Kurulduğumuz günden bu yana, Makers Türkiye olarak, onlarca kurum için, hem eğitim hem kurumsal etkinlik Makers Türkiye Yaratıcı Etkinlik ve Eğitimlerianlamında yenilikçi ve yaratıcı kurgular geliştirdik. Makers Türkiye’nin keynote konuşmalar, çalışanlar için ilham verici etkileşimli teknoloji sergileri, artırılmış gerçeklik uygulamaları, çalışan workshopları ve video çekiminden oluşan Spark kurgusunu Migros, ING, Brisa, Anadolu Grubu gibi pek çok lider firma ile gerçekleştirdik. Bu kurumlarla çalışmalarımız sonrasında en önemli özelliğimiz yüksek memnuniyet ve bir daha iş yapma istekleri oldu. Bu da bizi memnun ediyor.

Makers Türkiye gibi Kurumsal Etkinlik Platformları Oluşuyor

Çoğu zaman sadece Makers Türkiye olarak karşılayabildiğimiz etkinlik ve eğitim taleplerini, bazen ajanslarla beraber işbirliği yaparak da sağlayabiliriyoruz. Türkiye’den Canvas, BE Medya, Elli5 Event, FilAdam gibi etkinlik ajansları ve iş ortaklarımızla farklı birçok kurumsal etkinlğe imza attık. Sadece etkinlik ajansları ile de değil, kamu için yaptığımız işlerde Avrupa Birliği hibelerini kullandığımız, kalkınma ajansları ile beraber çalışarak bölgesel etki yarattığımız birçok projeye imza attık, atıyoruz. Kurumsal etkinlikler için artık yurtdışı ortağımız WeWent var. Yurtdışı kurumlara da tasarım odaklı düşünme eğitimleri, çevik/agile ile ilgili metodoloji workshopları, interaktif sergiler ve kurucumuz Ongun Tan ve ekibimizden farklı kişilerin yaptığı keynote konuşmalar ile ilham veriyoruz. Yine Türkiye’de yeni lanse edilecek bir girişim olan Kataloq, etkinlikleri bir yere toplama amacında çalışmalarına başlıyor. Tezgahçılar, School of Life gibi farklı inisiyatifler de kurumlar için kişisel gelişim workshopları sağlamaya çalışıyorlar.

Makers Turkiye ile Çalışanlar için İz Bırakan Eğitim ve Etkinlikler

Yaparak Öğrenme

Bizler yeni nesil kurumsal etkinlikleri size tek elden sunmak ve bütünsel olarak çalışanlarınızla kalıcı bir deneyim yaşamanız için yepyeni kurgular geliştiriyoruz. Çalışanlarınızın sonrasında hem iletişim hem teknoloji becerilerine sahip olacakları workshop, eğitim ve etkinlik senaryolarımızla vizyon toplantıları, strateji toplantıları, awayday günleriniz artık yeni dünya ile bağlantılı ve interaktif olacak. 21.yy yetkinliklerine dair Makers Türkiye kurumsal servisleri ile ilgili  detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

bir yorum bırakın