Sertifikalı Eğitmen Eğitimlerinin İkincisi Başlıyor!

Eğitim alırken aynı zamanda eğlendiğin, gelecek hakkında bolca fikirler ve bilgiler alabileceğin yeni bir Eğitmen Eğitimi Programı başlıyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon inisiyatifi Makers Türkiye, şimdiye kadar yetiştirdiği yüzlerce çocuk ve eğitmene yenilerini katıyor.

Ağustos ayında düzenlenen Makers Türkiye Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Kayıtlarımız 4 gün içerisinde tükendi bunun üzerine bizde  sizden gelen yoğun talepler üzerine hemen ikinci Ekim ayı programını lanse ediyoruz. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Ağustos ayında düzenlediğimiz Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Programı çok keyifli geçti, katılımcılarımız heyecanla projelerini bitirmeyi bekliyor. Sırada staj var. Bu programda katılımcılar eğitim sonrası bizim yönlendirdiğimiz yerlerde staj görme imkanına sahip oluyor, böylelikle işleyişi deneyimlemiş oluyorlar. Projelerini bitirmek içinde hızlandırılmış bir sürece dahil oluyorlar.

Programa dahil kurucumuz Ongun Tan ile girişimcilik eğitimleri alan katılımcılarımız, fikirlerini kağıt üzerinde kalmayacağını öğreniyor Sertifikalı Maker Eğitmen Eğitimi Programında projelerini girişim odaklı bir fikir haline getirebiliyor.

Eğitim 16 Ekim 2018’de başlıyor. Kayıtlar şimdiden açıldı, erken kayıt indirimleri devam ediyor.

Eğitim programına; kendini geliştirmek isteyen eğitimciler, yeni yetkinlik kazanarak iş sahibi olmak isteyenler, üniversite öğrencileri, yeni hobi kazanmak isteyenler, öğrenip çocuğuna öğretmek isteyen veliler anlayacağınız herkesin katılabileceği yepyeni bir eğitim modeli.

Detaylı bilgi ve kayıt formu için tıklayınız.

Eğitim hafta içi 3’er saatlik, hafta sonu 6 saatlik olmak üzere toplamda 8 seans ve 27 saat olarak planlanmıştır. Daha sonra sertifika sahibi olarak resmi Makers Türkiye eğitmeni olabilmeniz için Makers Türkiye’nin gerçekleştirdiği projelerde 2 tam gün staj yapmanız ve bitirme projesi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Proje yapım boyunca Makers Türkiye ofisine danışma ve teçhizat kullanma amaçlı toplam 8 saat gelebileceksiniz.

Eğitimde kodlama platformları, Arduino İle Elektronik, Geliştirme Kartları Bilgilendirme, 3D Tasarım ve 3D Printer Eğitimleri (Tasarım, Üretim, 3D Printer Yapımına Giriş), Robotik Kitlere Giriş hakkında deneyim odaklı bilgi sahibi olacaksınız.

Bu eğitimin faydaları; Türkiye’nin önde gelen konuşmacı, girişim kurucuları ve mentorları ile tanışma ve söyleşi imkanı, staj yaparak öğrenme imkanı, Makers Türkiye Sertifikası ile Makers Türkiye Eğitmeni olarak çalışma imkanı, Makers Türkiye Eğitmen networkü için periyodik olarak düzenlediği meetup ve mentorluk seanslarına öncelikli katılım, binlerce kişinin takip ettiği Makers Türkiye’nin web sitesi ve sosyal medya kanallarında, deneyim ve yazılarınızı kendi isminiz ile paylaşma fırsatı gibi saymakla bitiremediğimiz bir çok faydalı bilgiye ve çevreye ulaşabilme şansı sağlayan bir eğitim programı.

Ayrıca bu Eğitim Istanbul Beyoğlu’nda, Istiklal Caddesindeki eğlenceli ve yaratıcı bir ofis olan Makers Türkiye Ofisinde yapılması planlandı. Bu ofisin bulunduğu Dam’ın ortak alanlarında eğlenceli, keyifli sohbetler ve de vakitler geçirip, hem dinlenip hemde yeni bir şeyler öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Bu çok özel ve sınırlı kontenjanlı eğitime katılmak için hemen kaydolun.

Yorum yap