Yeni Yetkinlik Kazandıran Eğitimlerimiz

21.yy da yeni yetkinlikler kazanarak yaptığınız işi farklı yöntemlerle daha çevik yönetebilirsiniz. Makers Türkiye olarak Sertifikalı Eğitmen Eğitimleri ile başladığımız bu yolculuğumuz yenilikçi yaklaşımlarla düzenlenen programlarla devam etmekte! 2 saatlik yenilikçi atölyelerimizde etki yaratan, sosyal konularda farkındalık yaratan ve hem dijital hem de iletişim becerilerinizi güçlendirici eğitimler gerçekleştiriyoruz. İletişim becerilerinin önemli olduğu çağımızda artık alanınızda kullanabileceğiniz dijital yetkinliklerde oldukça önem kazanıyor.  21.yy yetkinlikleri kazanmak neden önemli? Okuyabilirsiniz. 21. yy yetkinliklerine dair Kurucumuz Ongun Tan’ın 1 dakikalık videosunu izleyebilirsiniz.

21.yy’da fark yaratan çalışan olmak!

Hepimiz iş hayatımızda rutinde yaptığımız iş geliştirme basamaklarını alışkın olduğumuz yöntemlerle tamamlıyoruz. Bir projeyi kabul ettirmek ve başarı sağlamak adına başka yolları ne zaman denedik. Risk almak iş hayatında kaygı yaratsa da yaratıcı risk alma yöntemleri denemek her zaman sizi daha ileriye taşıyacaktır. Peki nedir bu yaratıcı risk almak? Bir problem ve bu problem için çözüm yollarınızı özgün bir sözlü sunumla anlatabilir, ikna kabiliyetiniz sonucunda şirketinizde başarı sağlayabilirsiniz. Fakat 21.yy teknolojileri ile çözüm yolunuzu farklı yöntemlerle sunarak şirketinizde fark yaratan çalışan olmak sizlere motivayon olarak pozitif geri dönüş sağlayacaktır. Fikrinizi üç boyutlu tasarım ile aktarmak, artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanarak sunum yapmak, ya da toplantıdaki herkese kendi yarattığınız bir mobil uygulama ile fikirlerinizi aktarmak, işte tüm bunlar sizi fark yaratan ve yenilikçi bir çalışan yapacaktır. Bizler yeni yetkinlikler kazandırdığımız soft skill becerilerinizin gelişmesi yanında dijital becerilerinizi de geliştirici deneyimleme atölyeleri ile sizleri 21.yy’da fark yaratan çalışan yapıyoruz! Bir tek çalışma hayatı değil, tüm öğrendiklerinizle geleceğe bir adım daha yaklaştırarak günlük yaşamdaki öğrenen ve öğreten birey olma özelliğinize de değer katıyoruz.

İnovatif dünyanın bir çok konusunu hedef aldığımız yeni yetkinlik kazandırdığımız Eğitmen Eğitimimiz çok yakında Türkiye’nin öncü üniversitesinden onaylı sertifika ile sizlere sunulacak. Çok yakında!

Dijital yetkinlikler kazanırken aynı zamanda iletişim becerilerinizi geliştirecek yeni yetkinlikler kazanacağınız tadımlık atölyelerimiz sizlerle!

atölye
Yetkinlik günlerimize katılmaya ne dersiniz?

Sertifikalı Eğitmen Eğitimimize katılan İletişim Uzmanı Diğdem Girici, Uplifers‘deki blogunda eğitimlerimizi şöyle anlatıyor; “Bugüne kadar katıldığım en faydalı eğitimlerden biriydi. 8 günde 8 yıl ileri atladığımı hissettim. Sadece edindiğim muhteşem bilgiler ile değil kazandığım farkındalıklarla da“. Sevgili Diğdem Girici’nin Maker Gibi Düşünmek 1: Korkularınızın üstüne gidin! yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Yetkinlikler Eğitim Programımız LİONS Kulübü üyeleri ile buluştu!

5 gün süren dijital dünyanın yaratıcı uygulamaları ile tanışan Lions Kulübü üyeleri geçtiğimiz hafta Yeni Yetkinlikler eğitim programını tamamlayarak sertifikalarını aldılar. Öğrendikleri uygulamalarla yaratıcı etkinlikler düzenleyecek olan üyeler öğrendikleri yeni yetkinlikleri başka katılımcılara deneyimletecekler.

Daha önce de Lions Kulübü seçim günlerinde inovatif sergimizle yer almıştık. Kurumsal yaşam inovasyon çağının yeni trendleri ile farklı bir vizyona sahip oluyor!  Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile hazırladağımız inovatif sergimize buradan ulaşabilirsiniz. Kurumunuz için odağında inovasyon olan eğitim&etkinlik kurguları için bugün bize ulaşın.

lions kulübü

Son olarak Diğdem Hanım’ın Uplifers’de yazdığı “imkansızlık” sadece faydasız bir düşüncedir: Yapamayacağınızı düşündüğünüz her ne ise gidin ve onu yapın!” sözüne istinaden yapabilecekleriniz için yol haritası çizmek adına yeni yetkinlik kazandıran eğitimlerimiz ile yanınızdayız!

Eğer İstanbul’da kalmıyorsanız veya tarihlerimiz denk gelmiyorsa, UDEMY’deki Online Yaratıcı Teknoloji Eğitimi’mize göz atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için [email protected] email adresinden veya 0505 0906253 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

bir yorum bırakın