ONLINE | UNILEVER ile Agile Danışmanlık/Koçluk

Unilever- Makers Türkiye Agile Koçluk Danışmanlık

Daha önce birçok farklı proje yürüttüğümüz Unilever ile hem yeni nesil yetkinlikler kazandıran 2 saatlik yenilikçi atölyelerimize (Crash Course)  hem de Agile Danışmanlık /Koçluk seanslarına Online olarak devam ediyoruz.

Unilever Finans ekibi ile yürüttüğümüz Agile Koçluk programımız 3 ay sürecek. Program kapsamında ekiplere sıfırdan roller dağıtıldı ve tüm iş akışı Agile yaklaşımı ile yürütülmeye başlandı. Agile Danışmanlık sırasında, Design Thinking metodolojisi, Agile Yaklaşımı ve Yalın Yönetimde önerilen farklı araçları, her ekibin kendi ihtiyacına göre özelleştirerek özgün seanslar tasarlıyoruz. Online kolaboratif araçlardan ve buz kırıcı aktivitelerden faydalanarak uygulamalarımızı hem etkin hem de eğlenceli hale getiriyoruz.

 

 

İnovatif Strateji ve Yol Haritası Oluşturma, Çevik İş ve Ekip Yönetimi / Etkin Uzaktan Çalışma ve Ortak Karar Alma Yöntemleri gibi birçok farklı yöntemlere sahip olan online danışmanlık hizmetlerimizden siz de kurumunuz ile hemen faydalanın.

 

Unilever- Makers Türkiye Agile Koçluk Danışmanlık

 

Finans ekibinde başlattığımız Agile Dönüşüm Danışmanlığa İK ekibiyle de uygulamaya başladık. Unilever ile yıl boyunca hem eğitim hem de danışmanlık seanslarımıza online platformlar üzerinden gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Yüksek memnuniyetli online agile danışmanlık, tasarım odaklı düşünme, online ideathon ve inovasyon eğitimlerine sizinle de başlamamız için bize ulaşın, [email protected]