Türkiye’nin Gezen Teknoloji Sergisi Maker Spot! Balıkesir Novada AVM’de!

Novada Edremit Sömestir Tatil etkinlikleri kapsamında, 19 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Novada’ya gelen küçük ziyaretçilere ve aynı zamanda yetişkinlere de hitab eden Maker Spot! etkinliği ile kodlama, robotik, 3 boyutlu yazıcı ve elektronik atölye çalışmaları ile çağımızın ileri teknolojilerini öğrenme, kodlama çalışmalarına katılma ve sergiyi ücretsiz olarak gezme fırsatı sunuyoruz.

Günümüzün ve geleceğin teknolojik gelişmelerini farklı dijital ve mekaniklerin kullanılarak üretilen araçların günlük yaşantımıza nasıl girdiğini görmek, yazılım ve robotik teknolojisini eğlenceli ve uygulamalı olarak çocuklara ve genç nesile anlatıp sevdirmek amacıyla eğlenceyi ve eğitimi bir araya getiren MakerSpot etkinliğimiz siz  değerli ziyaretçilerini bekliyor. Eğlenceli bilimsel gösterilerin ve araçların bir arada yer verildiği etkinlikte, çocukların yazılım ve robotlar hakkındaki bilgilerini geliştirerek hayal gücünü artırdığı ve ilham verici sergisi ile Novada Sömestr Tatil etkinlikleri dikkat çeken aktivitelerinden biri olmaya devam ediyor!

Maker Spot! teknoloji sergimiz 3 Şubat’a kadar Balıkesir Novada AVM’de. İnovatif dünya ile buluşmanız için siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyoruz…

Siz de kurumunuzda Türkiye’nin ilk ve en büyük gezen teknoloji sergisi MakerSpot! ile ilham alıp ilham vermek istiyorsanız buradan form doldurup bize ulaşabilirsiniz.

bir yorum bırakın