Türk Telekom ile DESIGN THINKING, Yeni Ürün Geliştirme

Türk Telekom ile yürüttüğümüz MakerLab seferberliği projelerine ek yenilikçi eğitimlerimizden Design Thinking atölyemizi çalışanlara vermeye devam ediyoruz.

Türk Telekom Design Thinking Makers Türkiye

Türk Telekom Ürün Geliştirme Direktörlüğü ile birlikte Design Thinking  kurgularımız kapsamında farklı ekiplerle atölye çalışmaları gerçekleştirdik. 20 kişi ile tamamladığımız bu ideathon kurgumuzda ekiplere çağımızın en geçerli metedolojisi olan tasarım odaklı düşünme(Design Thinking) metedolojini aktardık.

Katılımcıların ihtiyacın belirlenmesi, somut çıktı üreteme, fikir haritalarını oluşturarak geri bildirim alma ve sunum becerilerini geliştirme gibi birçok yeni 21.yy yetkinliklerini kazandılar. 4 kişilik gruplar halinde çalışılan bu atölyede, oluşturulan prototiplerin sunumları yapılarak fikirden ürüne giden yolculuğu tüm katılımcılar özetledi. Sunum sonunda da geri bildirim verme kültürünü tekrar tekrar deneyimlediler ve Ürün Yöneticileri 6 farklı Türk Telekom ürününe inovatif çözümler buldular.

Yıl boyunca  İstanbul, Samsun, Ankara ve İzmir’de toplam 10 adet Design Thinking metodolojisi ile kurguladığımız Ideathon’larımıza devam edeceğiz. Sizde 48 saat içerisinde teklifimiz ile  geri dönüş yaptığımız online/offline servislerimizden faydalanmak için bize ulaşın, [email protected]

 

Tasarım Odaklı Düşünme(Design Thinking) eğitimimiz artık Udemy hesabımızda yayında! Crash Course eğitimimize Udemy üzerinden kaydolarak ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.