Spark! Etki Yaratan Etkinlik

Etki Yaratan Etkinlik ve Deneyim Tasarımı

Makers Türkiye olarak 2014 yılından beri beraber çalıştığımız iş ortaklarımıza ilham veren ve etki yaratan, sürdürülebilir kurgular sunuyoruz. Bu kapsamda 2018 yılı başında lanse ettiğimiz Spark! servisimiz ile kurumsal iş ortaklarımızın etkinlik ve eğitimlerinde maksimum çalışan ilgisini sağlıyoruz.

Etki Yaratan Etkinlik ve Deneyim Tasarımı

Yeni nesil öğrenme platformları ve interaktif kurgularla, hem konuşmaların olduğu hem sergiler ile konuşulanların deneyimlendiği hem de atölye çalışmaları ile katılımcıların da işin içine girdiği kurgumuz Spark! ile şimdiden birçok iş ortağımız ile keyifli günler geçirdik.

Aynı zamanda sağladığımız video servisimiz ile yaptığımız etkinliği ölümsüz kılıyor, hem içeride hem dışarıda etkinliğin etkisini artırıyoruz. Aşağıda Migros Türk A.Ş için genel müdürlükte yaptığımız etkinliğin videosunu bulabilirsiniz.

Akkim ile yaptığımız Spark! etkinliğinde kurucumuz Ongun Tan, Serdar Kuzuloğlu ile beraber birer konuşma yaptı. Daha sonra teknoloji sergisi üzerinden çalışanlara ilham verildi. https://makersturkiye.com/akkim-yeni-nesil-etkinliklere-merhaba-dedi/

Brisa’da hem çalışanlar hem çalışan çocukları ile teknolojik okuryazarlık ve bilgilendirme seminerleri yapıldı. Atölyeler de yapılan Brisa Spark! etkinliğimizde teknoloji sergisi hem çalışanlara hem de çalışan çocuklarına tanıtıldı. https://makersturkiye.com/makers-turkiye-spark-brisa-akademide/

Etkinlikleriniz, şirket yönetim toplantılarınız, çalışan away day kurgularınız, konferans ve motivasyon toplantılarınızın, daha öncekilerden farklı olmasını istiyorsanız bize ulaşın.


PAYLAŞ