Projelerinizi Binlerce Kişi ile Paylaşmak İster misiniz?

MakerSpot! onlarca interaktif işten ve atölye çalışmalarından oluşan, ilham veren, deneyim odaklı, yeni nesil bir teknoloji sergisidir. Etkinlik etkinlik gezen sergimiz MakerSpot! ile birlikte maker hareketi toplum tarafından daha kolay bir şekilde ulaşılabilir kıvama geliyor.

Dolaşan Sergi: MakerSpot!

Artık "Dolaşan Sergi MakerSpot!" ile birlikte #makerhareketi toplum tarafından daha kolay bir şekilde ulaşılabilir kıvama geliyor. İlk etkinliğinde 50 Bin ziyaretçiye ulaşan serginin yeni tarihlerini yakında belli olacak.

Gepostet von Makers Turkiye am Montag, 12. Februar 2018

Sen de hazırladığın ve geliştirmek istediğin projelerini binlerce kişi ile paylaşmak istersen sendeyap@makersturkiye.com üzerinden mail atarak bize ulaşabilir projeni tanıtıp MakerSpot! sergilerimizden birinde sergileyebilirsin.

Projelerinizi bir fotoğraf ve bir paragraftan oluşan açıklamayla bize göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında projeler değerlendirilmek üzere incelemeye alınacak ve size geri dönüş yapılacaktır. Sergilerde projeni tanıtmak, yeni insanlarla tanışmak, Makers Turkiye topluluğu ile hareket etmek dışında sürpriz hediyelerimiz ve Makers Türkiye faydalarımızdan da yararlanabileceksin.

MakerSpot! sergilerinde kendini ve projelerini tanıtmak için şimdi başvur: sendeyap@makersturkiye.com

Kurumsal etkinlik ve konferanslarınıza MakerSpot! ile ilham verin. Youtube kanalımızda farklı etkinliklerimizi de bulabilirsiniz.

bir yorum bırakın