Yenilikçi Kurumlarla Projeler

REFERANSLAR
Kurumunuz için yeni nesil eğitim ve danışmanlık
2014’te kurulduğumuzdan bu yana Kurumsal İnovasyon Danışmanlığı, Çalışan Deneyimi  Tasarımı ,Yaratıcılık, Kurumsal Girişimcilik, Teknoloji Okuryazarlığı konularında atölye çalışmaları ve etkinlikler tasarlayan yenilikçi bir inisiyatifiz. Bu atölye çalışmaları her birimden çalışana inovasyon, girişimcilik, Strateji Belirleme, Design Thinking (tasarım odaklı düşünme), Agile Proje Yönetimi gibi liderlik ve yönetim yetkinliklerini aktarmanın yanı sıra, IoT, Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka gibi teknolojik / dijital yetkinlikler kazandırmayı amaçlıyor. Bu atölyeler online ya da yerinde, 2 saatlik yoğun programlar, tam günlük eğitimler ya da eğitmen eğitimleri olabiliyor. Ayrıca yıllık programlar da sunuyoruz.
kURUMUNUZDA daha yaratıcı ve gİrişimci bir ekip, memnun çalışanlar
Takım olma, empati kurma, baskı altında çözüm üretme, fikirlerin akışkanlığı gibi 21.yy yetkinlikerini şirketlerin çalışanlarına, iş ortaklarına ve potansiyel çalışan adaylarına hızla geri dönüş alacak şekilde öğretiyoruz.
Etki yaratan kurgularımız  ve İnovasyon Danışmanlığı ile bu yeni dünyada girişimci olmasanız bile girişimci bakış açısı ve yetkinliklerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu bağlamda hazırladığımız programlara eklediğimiz ilham verici keynote konuşmalar ile kurumsal çalışanların, hem iletişim hem dijital yetkinliklerini çevik öğrenme yöntemleri ile hızlıca geliştirmelerini sağlıyor.
Bu kurgularla kurumların hem kurum içi eğitim, hem de away day (şirket dışı) etkinliklerinde çalışan bağlılığı ve çalışan memnuniyeti alanlarında ilerlemesine yardımcı oluyoruz.
İşveren Markası(EMPLOYER BRANDING) İçin kurgular

Tüm çalışanların genel memnuniyetine odaklanılan Employer Branding’de Makers Türkiye olarak işe alım kurgularında destekler sunuyor ve programlar hazırlıyoruz. Markalara başvuran genç yeteneklerin belirlendiği ve staja alındığı dönemlerde Online kurgularımız ile kurumun yenilikçi ve yükselen trendleri yansıtan workshop hizmetlerimizden seçtiği kurguları katılımcılarla gerçekleştiriyoruz. Çalıştığımız yenilikçi kurum ile hem yetenek geliştirme programı olarak hem de işe alım programları olarak yardımcı oluyoruz.

%92’İN ÜZERİNDE MEMNUNİYET ORANI İLE ONLINE>OFFLıNE
Online olarak yaptığımız kurgularda eğitim ve interaktif etkinlik kurgularımız sonrasında,%92 üzerinde memnuniyet ve fayda sağladığımızı görüyoruz. Şimdi bu faydayı size sağlamak istiyoruz. Bizimle bugün iletişime geçebilirsiniz.
48 saat gibi kısa bir sürede kurumların ihtiyaçları ve sektörlerine özel kurgularla teklif dönüyoruz.

Çalışanlarınız için, bugün bize ulaşın.