Priyoid’den Üç Boyutlu Yazıcı Hediyeli Tasarım Yarışması!

3D Yazıcıların bilinirliği ve kullanımını arttırmayı amaçlayan priyoid.com, Yarışma Fabrikası ile birlikte düzenlediği 3D Yazıcı Odaklı Tasarım Yarışmaları’na devam ediyor.  Bu yeni teknoloji ile üretilebilecek tasarımların yer aldığı, her birinin konusunun farklı olduğu yarışmaların amacı ise tasarım yeteneğine ve bilgisine sahip herkesi 3D Yazıcı ile üretilebilecek ürünleri modellemeye teşvik etmek. Bunun sonunda da dijital fabrikasyon araçlarının verimli kullanılması ile üretken bir toplum oluşturmayı amaçlamaktadır.
Herkesin katılabildiği yarışmaya gönderilen tasarımların çözüm odaklı, yenilikçi ve özgün olması isteniliyor. Tasarımlar, iPhone 6 üzerinde kullanılabileceği gibi yan ürün olarak da kullanılabilir.
Yarışmaya yapılan başvurular 21 Ocak – 19 Mart 2015 tarihleri arasında www.priyoid.com/yarisma sayfasından yapılacak olup, katılımcılar tasarımlarını sisteme görsel olarak ekleyeceklerdir. Gönderilen tasarımlar katılım sürecine paralel olarak oylamaya sunulacaktır ve yarışma sonuçları 23 Mart tarihinde ilan edilecektir.

Hayallerinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürmek için yaratıcı teknoloji atölyelerimizi incelediniz mi?

bir yorum bırakın