Ordu Oyun Akademisi 2. Faz Katılımcıları Sertifikalarını Aldı!

Geçtiğimiz bahar aylarında Ordu Oyun Akademisi başlamıştı ve katılımcıların olumlu geri bildirimleri ile sona erdi. Projelerimizin sürdürülebilirliğine önem verdiğimiz için Ordu Akademisi 2. fazında eski katılımcılar yeni katılımcılara mentorluk yaptı. Bu sayede hem proje sürdürülebilirliği gerçekleşirken hem de oyun üretimi konusunda eski katılımcılar öğrendiklerini pekiştirme fırsatı buldu.

Turkcell ile yaptığımız iş birliği kapsamında Ordu’da başlattığımız dijital oyun geliştirme eğitimlerinde, kursiyerlerimiz sertifikalarını Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı @mehmethilmiguler’in elinden aldı. Makers Türkiye olarak Türkiye’nin dört bir yanında kamu kurumlarında da inovatif değişime öncü olmaya devam ediyoruz.

Çalışanlarınızın potansiyellerini ortaya çıkardığımız, çok hızlı fikirden prototipe ve ürüne geçiş yaptığımız eğitim kurgularıyla, çalışanlar girişimci gibi çalışmayı öğreniyor, esnek ve yeni iş yapış şekillerine hızla adapte oluyorlar. Şirket çalışanlarınız için bize bugün ulaşın.

 #etkiYarat

bir yorum bırakın