ONLINE | Yapı Kredi ile Veri Görselleştirme Workshopları

3. kez birlikte çalıştığımız Yapı Kredi Genel Müdürlük çalışanları ile 1 günlük Veri Görselleştirme Workshopumuzu uygulamalı olarak tamamladık.

Yapı Kredi çalışanları Veri Görselleştirme eğitimimiz ile karar alma konusunda ve hedefe ulaşmada hızlandırcı bir eğitim ile desteklenmiştir. 21. yy yetkinliklerinden biri olan Veri Bilimi çağımızda çoğu global firmanın üzerinde durduğu bir konu olmuştur. Veri Görselleştirme eğitiminde karmaşık algoritmaları görselleştirerek daha kolay bir şekilde analiz edilebildiğini gösteren bir içerik hazırladık.  Eğitim içeriğinde, çalışanların karar alma mekanizmalarını geliştirmek ve zamanla otomatize etmek için veriyi içgörüye dönüştürmede kullanılan İş analitiği gibi konuları aktardık.

Veri görselleştirme taktikleri ile hedeflere daha kısa zamanda ve daha az hatayla ulaşma şansı sunduğunu anlatan oldukça verimli bir webinar oldu.

İnovasyon Danışmanlığı hakkında baştan uca tasarladığımız eğitim ve danışmanlık servislerimizden kurumunuz ile siz de faydalanabilirsiniz. Bize ulaşın.