ONLINE | Koç Holding ile Staj Deneyimi

2021 yılı içerisinde farklı birçok proje yürüttüğümüz Koç Grubu ile şimdi de Koç grubuna ait farklı şirketlerde staj yapan tüm stajyerleri ile birlikteyiz!

Koç Topluluğu ile yaptığımız çalışan deneyimi tasarımı, dijital deneyim tasarımı, 21.yy yetkinlikleri gelişimi projelerine yeni birisini daha ekledik. Stajyerlere özel tasarlanan Geleceğe Adım Workshoplarında açılışı kurucumuz Ongun Tan 21. Yüzyıl Yetkinlikleri adlı keynotu ile yaptı. Programa Design Thinking, Dijital Müşteri Deneyimi ve Yapay Zeka workshoplarımız ile devam edeceğiz.

Koç topluluğu ile teknoloji okuryazarlığı ve inovatif zihniyet dönüşümü için başladığımız programda Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi eğitimleri de dahil olacak.

Daha önce Koç Holding staj sürecinden sorumlu ekipler ile birlikte çalıştığımız staj deneyimini iyileştirme süreci çıktısı olarak ilk adımın “Geleceğe Adım Workshopları” olması da bizler için oldukça önemli ve sevindirici bir süreç oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Odağında teknoloji ve inovasyon olan servislerimiz ile kurumları dijital dönüşüme hazırlamaya ve inovatif zihniyet ile dönüştürmeye devam ediyoruz! Siz de kurumunuz ile faydalanmak için bize ulaşın.