Online Eğitim İçin 5 En İyi Site!

Bir konuda bilgi birikiminizi arttırmak veya tamamen yeni bir beceri öğrenmek istiyorsanız, yolunuzda size yardımcı olacak çevrim içi kurslar ile bunu yapabilirsiniz. Aslında çok fazla seçenek var, hangi platformun size en uygun olduğunu bulmak zor olabilir!

Hızla büyüyen çevrim içi eğitim dünyasında gezinmenize ve yeni yetkinlikler kazanmanıza fayda sağlayacak 5 öğrenme platformu burada!

Coursera

Coursera , ABD’de ve dünyanın önde gelen üniversiteleriyle düzinelerce farklı konuyu kapsayan çevrim içi kurslar sağlamak için ortaklık kurmuştur. İlgili bir üniversiteden resmi bir sertifikaya dahi sahip olabilirsiniz.

Coursera, seçim yapabileceğiniz geniş bir konu çeşitliliğine sahiptir; veri biliminden müzik teorisine kadar her şey. Coursera’nın herkes tarafından erişilebilir olmasından ötürü, kursların birçoğu ya ücretsiz ya da çok ucuzdur. Sadece daha yüksek bir maliyete sahip olan resmi belgeli olanlardır.

Udemy

Her ay repertuvarlarına ortalama 800 yeni ders eklendiğinde, Udemy rakiplerinden biraz daha pahalı. Maliyetler, farklı kurslar için 10 $ ile 500 $ arasında değişmektedir; İş ve teknoloji alanındaki en popüler Udemy kursları 100 $ ‘dan fazladır. Ancak, herhangi bir kursa kaydolmadan önce eski öğrencilerin yorumlarını okuyabilir, böylece daha bilinçli bir karar verebilirsiniz. Ancak çeşitli özel günlerde tüm eğitimlerin fiyatı aynı olmakta ve oldukça ucuz olmaktadır.


Bugünün dünyasına hazır olmak için kendinizi Tasarım Odaklı Düşünme (Design Thinking) metodolojisi ile geliştirin. Kurumlarda verdiğimiz eğitime artık sen de erişebil diye Udemy’de!

Eğitime buradan kaydolabilirsin.

online eğitim

Makers Türkiye’nin Üç boyutlu Yazıcılara ve Kodlama’ya Giriş Udemy eğitim videoları yayınlandı!


Udacity

Udacity , küçük ama iyi hazırlanmış bir ders seçkisi ile teknolojiye güçlü bir şekilde odaklanan bir platformdur.  Veri bilimi programı, Salesforce ve Facebook gibi şirketlerden etkileyici bir öğretmen kadrosuna sahiptir.

Udacity’nin fiyatlandırma yapısı, kurslarınız için aylık ödeme yapmanızı sağlar; Bir programı tamamlamadan önce bitirmeye karar verirseniz, dersi o noktaya kadar ödersiniz.

atölyeEğitimlerimiz ile hem dijital hem iletişim yetkinlikleri anlamında farklı kazanımlar edineceksiniz. Yeni dünyanın tam ortasında yer alan teknolojiyi, tüketim için değil üretmek ve etki yaratmak için kullanmaya ne dersiniz?

Online olarak birçok yenilikçi kurumlarla yaptığımız bu Crash Cours’ları İster online isterseniz de offline olarak gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi.

Khan Academy

Khan Academy , eğitimden “mikro-dersler” için tamamen ücretsiz bir kütüphane sağlayan kar amacı gütmeyen bir çevrim içi platformdur. Daha geleneksel akademik konulara odaklanan Khan Academy, matematik, fen bilimleri, ekonomi, beşeri bilimler alanında video ve metin tabanlı materyallerin bir karışımını sunar ve biraz bilgisayar programlaması. Khan Academy herkesin kullanabileceği bir yer olduğundan, başka bir yerde daha ileri bir kursa geçmeden önce belirleyebileceğiniz bir konu için bilgi sahibi olmak harika bir şey.

 

Dünyanın neresinde olursanız olun yenilikçi eğitimlerimize ömür boyu Udemy üzerinden sahip olabilirsiniz!

Codecademy

Daha önce Beyaz Saray tarafından desteklenen Codecademy , insanlara nasıl kod yazılacağını öğretmeye adanmıştır ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Diğer çevrim içi kodlama kursları “kendi hızınızda öğren” ortamındayken, Codecademy, destekleyici grupları ve bir oyun puanı sistemini kullanarak öğrencileri hızlı bir tempoda tutmaya motive eder.

Okul, PHP, Phython ve Ruby de dahil olmak üzere birçok dilde kurslar sunmakta ve öğrenciler genellikle derslerini bitirdikleri zamana kadar projeleri inşa etmekte ve dağıtmaktadırlar.

Size ulaşmamız için aşağıdaki formu doldurun.

*

bir yorum bırakın