ONLINE | Borusan Holding ile AGILE Koçluk ve İnovasyon Danışmanlığı Servislerimiz

Borusan Holding ve holdinge bağlı şirketler ile Agile koçluk ve inovasyon danışmanlığı seanslarımıza Kasım 2020 itibari ile başladık.

Borusan Holding, Online ve Kolaboratif bir şekilde çalışmaya ihtiyaç duyduğu projelerini canlandırmak için Agile koçluk ve inovasyon danışmanlığı servislerimizden faydalanıyor. Verdiğimiz koçluk hizmetleri ile en etkin çalışmayı sağlamayı hedefledik.

Agile Mindset Webinar’ı ile başlangıç yaptık. Agile Nedir ve prensipleri nelerdir bunları anlatmakla başladık. Bu Agile farkındalık eğitimi ile bilgilerimizi tazeledik.

Sonrasında 2 gün boyunca ekiplere Agile atölyesi geçekleştirdik. Burada vizyondan yapılacak iş gücüne kadar tüm yol haritası oluşturulduk. Kendilerine söz vererek bu işe adamaya söz veren çalışanlar 6 aylık bir süre belirledi. Fikirleri hayata nasıl geçireceğimizi planladıktan sonra şimdi de Agile Koçluk ile her hafta takip etmeye başladık. Borusan Holding ile belirledikleri hedeflere adım adım her hafta yaklaşmaya başlıyoruz.

 

2. Kez inovasyon atölyelerimiz ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz

Borusan Holding ile Agile koçluk ve danışmanlık servislerimizle başlayan yolculuğumuz inovasyon atölyeleri ile devam ediyoruz.
Genç yetenek grubu Alpha ile atölyelerimize Kurucumuz Ongun Tan‘ın ilham veren açılış konuşmasıyla başladık. Grubun teknoloji ve inovasyon yetkinliklerini geliştirmek üzere deneyim odaklı hazırladığımız modüller tamamen çıktı odaklı ve etki yaratacak şekilde devam edecek.

 

Siz de Makers Türkiye ile uzaktan etkin çalışma ve çevik proje yönetimi danışmanlığını kurumuzda uygulamak için bize ulaşın.