Nisan’da Gerçekleşen İnovasyon Odaklı Eğitim ve Etkinliklerimiz

Nisan ayında kurumsal yaşam inovasyon çağının yeni trendleri ile farklı bir vizyona sahip oldu! Çalışan bağlılığını artırmak ve kurum çalışanlarının vizyonlarına daha da değer katmak adına yeni yetkinlikler kazandıracak programlar düzenledik.

Lions Kulubü Genel Başkan Seçimleri

Uluslararası Lions Dernekleri 118-E Yönetim Çevresi Federasyonu İlkbahar Konvansiyonu ve Olağan Genel Kurul Toplantısı, 6 Nisan 2019 Cumartesi günü gerçekleşti. Dünya toplumuna karşılıksız hizmet vermek ve fayda sağlamak adına kurulmuş olan Lions Kulübü genel seçimlerinde Sn.Aysan Şakar’ın kulüp üyelerine hazırlamış olduğu stantda teknolojik kurgular ile katılımcılar Aysan Bey’in projelerini ve geleceğe bakış açısını yenilikçi yaklaşımlarla aktardık.

Uluslararası Lions Kulübü İnovatif Teknoloji Sergisi

 

Migros İyi Gelecek Festivali 

3 gün süren bu festival, gıdadan kozmetiğe, temizlikten zücaciyeye, tekstilden elektroniğe kadar onbinlerce ürünü aynı çatı altında toplayacak. Festival bünyesinde düzenlenen söyleşiler, ürün tadımları, sürpriz hediyeler, mutfak etkinlikleri, oyun alanları ve farklı etkinlikler gelen ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Eğlence ve aktivite dolu bu etkinlikte Makers Türkiye olarak biz de vardık! Migros’un “İyi Gelecek” mottosuyla hazırlanan etki yaratan inovatif işlerimiz katılımcı halk ile buluştu. Migros severleri MPA bünyesinde teknolojik kurgularla buluşturduk. Yeni yetkinlikler kazandıran atölye kurgularımız da eş zamanlı olarak gerçekleşti.

Hugo Boss Innovation Excellence Center’da! gerçekleşen yaratıcı eğitim kurgularımızı incelediniz mi?

Yeditepe Üniversitesi 6. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi

Üniversitelilere ilham vermeye devam ediyoruz! Kurucumuz Girişimcilik teması konuşmasıyla Yeditepe Üniversitesi 6. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesindeydi. Kurucumuz yaşamı boyunca ilham aldığı yaklaşımları ve etki yaratan yaşam sürecini anlattığı Anlam Odaklı İnovasyon Devrinde Girişimcilik içerikli konuşması ile öğrencilere ilham verdi.

Yeditepe Üniversitesi 6. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi

 

Yeditepe Üniversitesi 6. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’nde katılımcı öğrencileri Endüstri 4.0, Artırılmış Gerçeklik, 3D Printed Obje gibi konularda geliştirdiğimiz teknolojik ürünlerimiz ile bilgilendirdik.

Kurumunuzda benzer inovatif eğitim programları düzenlemek ve projelerimizi takip etmek için aşağıdaki formu doldurarak aylık bilgilendirme maillerimize abone olabilirsiniz.


bir yorum bırakın