Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye, yaratıcı projeleri, yeni nesil eğitimleri, etki yaratan sosyal sorumluluk programlarının yanı sıra Eğitmen Eğitimleri vermeye devam ediyor. Herkesin merakla beklediği ve talebin çok olduğu Eğitmen Eğitimi şimdi Makers Türkiye’de, çok farklı kurgularla! Ağustos ayından düzenlenen Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Programı kayıtları 4 gün içerisinde doldu!Yoğun istek üzerine ikincisi düzenlenen Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Programı şimdi Ekim ayı Eğitim Programı ile karşınızda!

“Yeni, farklı ve sınırlı kontenjan.”

Nedir ve Nasıl Farklı?

  1. Türkiye’nin ilk, en deneyimli ve en büyük maker inisiyatifi olan Makers Türkiye’nin deneyimli eğitmenlerinden eğitim alacaksınız.
  2. Sertifikaya hak kazanmanız durumunda siz de Makers Türkiye eğitimlerine profesyonel eğitmen olarak katılabileceksiniz.
  3. Startup kurucuları ile mentorluk seanslarına katılacaksınız.
  4. Staj yapma imkanı ile deneyim odaklı öğrenim sağlayacaksınız.
  5. Bitirme projesi ile proje tabanlı öğrenim ve ekip olma kültürünü deneyimleyeceksiniz.
  6. Sertifika almanız durumunda Makers Türkiye LearnClub ayrıcalıklarından faydalanacaksınız.

Kimler Katılmalı?
Eğitimciler, öğrenciler,  çocuğuna teknoloji öğretmek isteyen veliler, yeni yetkinlik ve iş sahibi olmak isteyen meraklılar, çalışanlar, kendini geliştirmek isteyenler, geleceğe hazırlananlar!

Ne Zaman ve Ne Kadar Sürecek?
Eğitim 16 Ekim 2018’de başlayıp, toplamda 8 gün, 27 saat sürecek ve 25 Ekim 2018’de kapanış partisi ile sona erecektir. Eğitimler hafta içi 18:30 ile 21:30 hafta sonu 1 gün 10:00 ile 16:00 saatlerinde düzenlenecektir. Sertifika almak isteyen katılımcıların staj ve bitirme projesi yaparak, toplamda 59 saati tamamlamaları gerekmektedir.

Program

Eğitim İçin Gerekli Seviye ve Teçhizatlar Nelerdir?
Eğitim için bir ön bilgi ihtiyacı yoktur. Eğitimler başlangıç seviyesinden başlamaktadır. Tüm kit ve teçhizatlar Makers Türkiye tarafından karşılanacaktır. Katılımcıların kişisel bilgisayarlarını getirmeleri gerekmektedir. Dilerseniz laptop kiralama da yapılır. Atölyeler esnasında kullanılacak elektronik setler tarafımızca sağlanacak ve eğitim sonunda hediye edilecektir.

Eğitim Nerede Yapılacak?

İstiklal Caddesindeki Makers Türkiye Ofisinde yapılacaktır.

 

Eğitim Ücretleri

Eğitmen Eğitimi Programı 1.550 TL ve profesyonel Makers Türkiye eğitmeni olmanızı sağlayacak sertifikamız 450 TL olup toplamda program ücreti 2.000TL+KDV’dir.

Fırsat! Programımıza olan yüksek talepten dolayı, sadece sınırlı kontenjan ile 31 Ağustos’a kadar Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Programı ek %30 indirim ile toplam 2.000 TL+KDV yerine 1.400+KDV.

31 Ağustos – 30 Eylüle kadar Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Programı ek %10 indirim ile 2.000 TL yerine 1.800+KDV

Ön ödeme yaparak Yerinizi Garanti Edin, kalanı gelince ödeyin: Kredi Kartı ile Hemen Kesin Kayıt Yapın

Kesin kayıt için kredi kartı ile taksitli eğitimi satın alabilirsiniz:  Kredi Kartı ile Hemen Kesin Kayıt Yapın

 Daha fazla bilgi ve banka havalesi ile Ödeme için formu doldurunuz.