Migros ile işe alım için Ideathon gerçekleştirdik

Makers Türkiye olarak yenilikçi kurgularımıza kurumların her birimi ile devam ediyoruz. Odağında

Yeni Nesil Kurgularla İşe Alım

teknoloji ve inovasyon olan servislerimizden birisi de işe alım için oluşturduğumuz Ideathon ve Hackathon kurgularımız. Bu kurgularda işe alım yapacak firmalar hızlı, bilimsel ve yeni nesil yöntemlerle herkesin kazandığı öğrenme ortamları sonrasında seçim yapabiliyorlar.

Migros Ideathon kurgusu

Makers Türkiye olarak Migros işveren markası ve işe alım ekipleri ile beraber SMART staj programına başvuran 40’a yakın mühendis için hazırladığımız kurgu ile Migros yetkilileri kısa sürede, keyifli bir öğrenme ortamında, deneyime dayalı çıktıları görerek ve bilimsel değerlendirme ile seçim yapma fırsatı buldular. Her zaman belirttiğimiz üzere girişimci olmak zorunda değiliz ama girişimci gibi düşünmek zorundayız. Problem çözme, yaratıcı düşünmek, zaman baskısı altında elle tutulur çıktılar üretmek ve bu yetkinlikleri ölçmek için yaptığımız workshop kurgularında, hem giriş seviyesi çalışanları hem de yönetici ve üstündeki pozisyonları değerlendirme, öğrenmelerini deneyimle sağlama şeklinde fayda sağlıyoruz. Migros ile 3. projemizi tam memnuniyetle tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

Bize Ulaşabilirsiniz

Sadece atölye sahibi olan kurum için de değil, katılımcıların da seçilemeseler bile öğrenmelerini sağladığımız bu yenilikçi kurgu tam olarak yeni nesil bir kazan kazan kurgusu. Yaratıcı workshop kurgularımız için bize ulaşabilirsiniz.
[email protected]

bir yorum bırakın