Microsoft Teknolojinin Kadın Liderlerini Arıyor!

Microsoft Türkiye teknolojinin kadın liderlerini arıyor!

Bu yıl 2. kez düzenlenecek yarışmada farklı kategorilerde teknoloji dünyası içerisinde yer alan kadın liderler ödüllendirilecek.
Teknoloji dünyasında giderek kadın liderlerin sayısı artıyor. Microsoft Türkiye bu sayının daha fazla artması için değerli ortaklarıyla beraber çalışmalar yürütüyor. Kagider ve Aydın Doğan Vakfı iş birliğinde gerçekleşen yarışmada ayrıca jüri üyesi olarak sivil toplum kuruluşları ve ekosistemdeki başarılı isimler de yer alıyor.
Ortaokul öğrencilerinden kendi şirketini kuran girişimci kadınlara kadar geniş bir alanda 9 farklı kategori başvuru sahiplerini bekliyor.

Hem dijital hem iletişim yetkinlikleri anlamında farklı kazanımlar edineceğiniz eğitim ve atölye programlarımıza buradan ulaşabilirsiniz. 

Teknolojinin Kadın Liderleri

Geleceğin teknoloji yıldızı adayı, geleceğin teknoloji yıldızı, bilişimde fark yaratan kadın lider, yılın başarılı kadın girişimcisi, yılın başarılı kadın yazılım geliştiricisi, yılın başarılı kadın CIO’su, engelleri aşan kadın, yılın başarılı kadın eğitimcisi,bulut bilişimle fark yaratan kadın lider kategorileri bulunuyor.
Daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak isterseniz yarışma web sitesini inceleyebilirsiniz.

bir yorum bırakın