ONLINE | Mapfre Sigorta’da Dijital Dönüşümü Başlattık

Mapfre Sigorta’ya özel, çalışan genç yeteneklerini 21. yüzyılda başarılı olabilmeleri için gerekli teknoloji ve inovasyon odaklı 21.yy yetkinliklerin kazandırılmasına ve güncel teknolojiler ile ilgili bilgi altyapısının oluşturulmasına  yönelik eğitim ve workshoplardan oluşan bir program tasarladık. 

 

Mapfre Sigorta’nın Future Generations Programı kapsamında inovasyon workshoplarımızdan Agile, Design Thinking, Lean Startup atölyelerini  ve çeşitli teknoloji crash courselarımızı bu prgram içerisine dahil ettik. Kurucumuz Ongun Tan Future Ready Employees keynote sunumu ile ilham veren konuşmasıyla programa giriş yaptı. Girişimci hızında dönüşümü tamamlamak isteyen çalışanlarının atması gereken adımlar hakkında detaylı bilgi verdi. 

 

Teknoloji crash courselarımızdan,

  • Data visualization – introduction to Big Data,
  • Nesnelerin İnterneti (IoT),
  • Veri bilimi, yapay zeka ve makineden yararlanma eğitimlerini farklı farklı 20 şer kişilik gruplar halinde bir araya gelen Mapfre çalışanları ile gerçekleştiriyoruz.

Mapfre Sigorta ile online dijital dönüşüm atölyelerimizi, toplamda 75 çalışanla 3 ay içerisinde gerçekleştireceğiz.

Yenilikçi kurumlarla çıktı odaklı yaptığımız inovasyon atölyeleri ve danışmanlık servislerimizden siz de kurumunuzla faydalanmak için bizimle iletişime geçin. [email protected]

bir yorum bırakın