Makers Türkiye’nin Ve Ongun Tan’ın Üniversite Etkinlikleri İçin Anlaşma Koşulları

Girişimci, danışman ve profesyonel konuşmacı olarak kurumlara, Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon inisiyatifi Makers Türkiye ile farklı inovasyon servisleri, etki yaratan eğitim ve etkinlik kurguları sağlamaktadır.

2014 yılında American Turkish Society, Young Society Leaders arasına seçilen Ongun Tan, Amerika Büyükelçiliği’nin resmi teknoloji mentoru olarak da görev yapmıştır. 2 farklı TEDx konuşması, onlarca zirve ve etkinlikte yaptığı konuşma ve workshoplarla inovasyon ve girişimcilik kültürünün gerçek çıktıya dönüşmesi adına kurumlara yüksek etki ve memnuniyet sağlayan servisler sunmaktadır.

Kurucumuz Ongun Tan şirketlerin inovatif etkinliklerinde, üniversite konuşmaları ve zirve, konferans vb. etkinliklerde vizyon açıcı konuşmaları ile yer almaktadır.

Tüm üniversite konuşmaları için şehir dışı ulaşım(uçak biletler, ara transferler) ve konaklama maliyetleri karşılandığında kurucumuz Ongun Tan takvimi uyduğu sürece katılım gösterecektir.

Sunum için ses sistemi girişi, mini display port HDMI dönüştürücü, pointer gereklilikleri sağlanmalıdır.

Tüm etkinliklerde ise ulaşım, konaklama, diğer malzeme kullanımı için minimum maliyetler ve ön görülemeyen harcamalar karşılandığında Makers Türkiye olarak üniversite etkinliklerine gitmekteyiz.

Tüm sosyal medya hesaplarınızda ve web sitenizde etkinlik tanıtımı için afişlerinizde sponsor olarak görünmek isteriz. Bizlerde etkinlik katılımımızı sosyal medya kanallarımızda duyurarak etkinliğinizi geniş kitlelere duyurmaktayız.

Sadece etkinlik tanıtımı için Makers Türkiye logo paylaşımı yapmamız gerekmektedir. Form doldurduğunuzda sizinle iletişime geçilecektir. Afiş paylaşımı sonrasında tanıtımınız yapılacaktır. Kurucumuz Ongun TAN’ın konuşması için fotoğraf gereklilikleri mail ile iletilecektir.

Tüm etkinlik ve tanıtım istekleri için aşağıdaki formu doldurunuz.

 

bir yorum bırakın