Makers Türkiye Yazarlık Başvurusu

Türkiye’nin ilk ve en büyük maker hareketi ve inovasyon topluluğu Makers Türkiye’nin web sitesini her ay binlerce kişi ziyaret ediyor. Yazılarımız ile Türkiye’yi teknoloji, inovasyon, girişimcilik ve maker hareketine dair bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

Her ülke gibi Türkiye’nin de dünyada öncü bir ülke olabilmesi için, araştırma geliştirme faaliyetlerine önem vermesi,  teknolojik üretime dahil olması şartı olduğunu biliyoruz. Bunun ilk adımı bilgi sahibi olmak. Makers Türkiye’de hem teknoloji ve inovasyon haberlerinden sizleri haberdar ediyor hem de 3 boyutlu yazıcılar, arduino gibi, raspberry pi gibi geliştirme kitlerinden sizleri haberdar ederek, teknolojik üretime dahil olmanızın basit yollarını anlatmaya çalışıyoruz.

Senin de teknoloji, inovasyon, kendin yap, eğitim teknolojileri, girişimcilik konularında yazmak istediğin yazılar varsa, binlerce kişi ile, kendi isminle paylaşabilmek için bize [email protected] adresimizden ulaşabilirsin. Değerlendirme sonrasında yazın yayınlanabilir. Düzenli yazman durumunda Makers Türkiye Yazarları kadrosuna katılacaksınız. Reklam içeren yazılar reklam prosedürümüz gereği değerlendirilir.

Haydi, sen de yaz!

PAYLAŞ