Makers Türkiye Hugo Boss Innovation Excellence Center’da!

İzmir Hugo Boss çalışanları ile yaptığımız kurumsal eğitim ile çalışanlar yeni nesil teknoloji yetkinlikleri kazandılar. İzmir Hugo Boss Innovation Excellence Center’da gerçekleşen eğitimlerimiz ile katılımcılar iki gün boyunca teknoloji alanlarında üretim gerçekleştirdiler. Tekstil endüstrisinin dev şirketlerinden olan Hugo Boss çalışanları Makers Türkiye’nin yaratıcı eğitimleri ile yeni yetkinlikler kazandı.

Yeni yaka çalışana yeni nesil yetkinlikler

İki gün süren yaratıcı eğitim kurgularımız sonunda katılımcılarımız inovasyon çağında yeni yetkinlikler kazanarak sertifikalarını aldılar. Eğitimler kapsamında hem beyaz yaka hem de mavi yaka için yeniden yetkinleştirme kurguları düzenleyebiliyoruz. Hızla teknoloji ile evrilen yeni dünyada çevik öğrenme teknikleri ile  yeni nesil yetkinlikler kazanan çalışanları olan firmalar ayakta kalmaya devam edecek. 21.yy yetkinliklerine önem verdiğimiz sürece kurumlar önümüzdeki dönemlerde daha karlı hale gelecekler. Maaselef buna ayak uyduramayan kurumlar ve bireyler kısa zaman içerisinde oyunda yer almayacaklar. Yeni nesil kurgularımız için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumların yeni dünya dönüşümü için hızlı ve etki yaratan kurgular
Migros Genel Merkezi’ndeki Sergimiz ve #DeğişimiYakala Etkinliğini izlemek için tıklayınız.

Makers Türkiye olarak 2014 yılından beri beraber çalıştığımız iş ortaklarımıza ilham veren ve etki yaratan, sürdürülebilir kurgular sunuyoruz. Bu kapsamda 2018 yılı başında lanse ettiğimiz Spark! servisimiz ile kurumsal iş ortaklarımızın etkinlik ve eğitimlerinde maksimum çalışan ilgisini sağlıyoruz. Hem konuşma hem workshop ve eğitimler hem de interaktif, eğlenceli ve kuruma özel teknoloji sergisinden oluşan bu Spark kurgumuz ile onlarca firmada etki yarattık. Sıra sizde! Kurumunuzda benzer kurumsal eğitim programları düzenlemek, inovatif kurguları hayata geçirmek ve projelerimizi takip etmek için bize ulaşabilirsiniz.

bir yorum bırakın