Makers Türkiye Eğitimleri Udemy’de!

Türkiye’nin ilk ve en büyük maker topluluğu olan Makers Türkiye yenilikçi atölye çalışmaları ve eğitimleriyle sizi yeni dünyaya bağlamaya devam ediyor. Udemy Makers Türkiye eğitimi için lansmana özel %90 indirim kuponuna sahip olmak için aşağıdaki formu doldurunuz. Bugün alın, hayat boyu erişin. (Kısa süreliğine geçerli 249,99TL yerine 29,99TL)

Makers Türkiye tarafından hazırlanan Kodlama, Arduino ile maker projeleri ve 3 Boyutlu Tasarım konularını kapsayan eğitim programı maker hareketleri araçlarına giriş yapmanızı sağlayacak. Ve artık sadece İstanbul’da olanlar için değil! Dünyanın neresinde olursanız olun bu eğitime Udemy üzerinden sahip olabileceksiniz!

Eğitim içeriği ana hatlarıyla 3 temel bölümde, Kodlama, Arduino ve 3 Boyutlu Tasarım olarak sınıflandırılarak;

  • Maker dünyasında yazılımcı olarak üretim sağlamak,
  • Basit bir animasyon ve oyun yapımı hakkında bilgi sahibi olmak,
  • Kodlamayı öğrenmek,
  • Programlamanın ve algoritmanın yaşamımızdaki yerini kavramak,
  • Bilgisayar ve teknoloji dünyasını daha iyi tanımak,
  • Arduino geliştirme kartını daha yakından tanımak,
  • Arduino ile çeşitli projeler yapabilmek,
  • 3 boyutlu yazıcıların kullanımı ve hayatımızdaki yerini kavramak,
  • 3 boyutlu tasarım yapıp hayallerinizi somutlaştırmak

amaçlanmıştır.


Türkiye’nin ilk en kapsamlı maker hareketi giriş eğitim videosuna %90 indirimle ulaşmak için form doldurun. Bugün alın, hayat boyu erişin. (Kısa süreliğine geçerli 249,99TL yerine 29,99TL)


Kodlama bölümünde; “Algoritmalar ve Akış Diyagramları, Kodlama Nedir, Nasıl Yapılır?, Yazılımcı Olmak İçin 10 Neden!, Scratch ile Programlama, Small Basic ile Yazılım Dünyasına Giriş” gibi konu başlıklarıyla kodlama kültürüne hakim olup deneyimlerinizi genişleteceksiniz!

Arduino bölümünde; “Arduino Platformuna Giriş, Farklı Arduino Kartlarının İncelenmesi, Arduino ile Sık Kullanılan Devre Elemanlarının İncelenmesi, IDE Kullanımı, Arduino ile LED Yakıp Söndürme-Butonla LED Kontrol-Potansiyometreyle Analog Okuma-RGB LED Kontrol-LDR ile Işık Değeri Ölçme-NTC’yle Ortam Sıcaklığını Ölçme” gibi başlıklarıyla sıfırdan Arduino dünyasına girip çeşitli projeler yapabileceğiniz içerikler mevcuttur.

3 boyutlu tasarım bölümünde; “Temel Boyut Kavramları, 3 Boyutlu Yazıcılar Nasıl Çalışır?, 3 Boyutlu Yazıcılar Hayatımızdaki Yeri?, 3 Boyutlu Yazıcı Kullanımı, 3 Boyutlu Çizim Programı, 3 Boyutlu Anahtarlık Tasarımı, Fotoğrafları 3 Boyutlu Hale Getirip Boyutlandırma, Hazır Çizilmiş 3 Boyutlu Tasarımları Kullanabilme” gibi konu başlıklarıyla 3 boyutlu tasarım dünyasının tüm detaylarını öğreneceksiniz.

Yeni bir yetkinlik kazanın. Maker dünyasına giriş yapın. %90 indirim kuponuna sahip olmak için aşağıdaki formu doldurunuz. Sınırlı kontenjan. Bugün tükenmeden alın, hayat boyu erişin.


 

Yorum yap