Makers Türkiye 5M Migros Sömestir Şenliği’nde!

Sömestir tatilinde tüm öğrenciler eğlenirken öğrensinler diye #sendeyap kültürü ile kodlama, animasyon yapımı, üç boyutlu tasarım atölyeleri düzenliyoruz. 

Sosyal sorumluluk projeleri, yeni yetkinlikler kazandırdığımız yetişkin eğitimleri ve öğretmen eğitimlerimizin yanı çocuk eğitimlerimiz ile Türkiye’nin farklı noktalarında öğrencilerle buluşmaya hazırlanıyoruz! Hem de Türkiye’nin gezen inovatif sergisi MakerSpot ile!

21.yy’da geleceğin mimarlarını, mühendislerini, mucitlerini yetiştirmeye devam ediyoruz! Kodlama ve üç boyutlu tasarım eğitimlerimiz ile öğrencilere bilgi işlemsel, eleştirel ve algoritmik düşünce becerilerini geliştiriyoruz. Üç boyutlu tasarım atölyelerimizde öğrencilere bakış açısı, farklı açılardan bakabilme ve sorunlara çözüm üretebilme yeteneklerini kazandırıyoruz.

Makers Türkiye & 5M Migros Çocuk Atölyeleri

Migros Maker Eğitim Takvimi

İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir’in farklı noktalarındaki 5M Migros marketlerde çocukları kodlama ve üç boyutlu tasarım atölyeleri ile buluşturuyoruz! Eğlenirken öğrenmeye hazır mısınız? Yer ve zaman bilgilerine yanda ki tablodan ulaşabilirsiniz.

Yarın son İstanbul’da son gün! Halkalı Arena Park’tayız.

Hemen akabinde Ankara ve İzmir’deyiz! Şimdiden çocuklarla üretim dolu saatler geçireceğimiz için heyecanlıyız!

Siz de kurumunuzda inovatif çocuk ve yetişkin atölyeleri düzenlemek istiyorsanız buradan form doldurup bize ulaşabilirsiniz.

bir yorum bırakın