Koç Holding Çalışan Deneyimi Yöneticileri ile Strateji Çalıştayı

Pandemi döneminde online olarak düzenlediğimiz tüm servislerimizi ilk kez fiziksel olarak yaptık, hem de Türkiye’nin en büyüğü olan Koç Holding ile!

Koç Holding’in tüm şirketlerinden gelen çalışan deneyimi yöneticileri (EXPO’lar) ile 2 gün süren strateji toplantısı ve tasarım maratonumuz Tofaş Bursa fabrikasında gerçekleşti. Yaklaşık 30 şirketten 60’a yakın çalışan deneyimi yöneticisinin katıldığı workshopta,  ilk gün 7 farklı gruptan birçok çalışan deneyimi yolculukları ve aksiyonları çıktı.

Koç Holding için tasarladığımız bu workshop modelinde, çalışan deneyimi yöneticilerinin(EXPO) Governance framework ve stratejilerinin oluşturması sağlandı. Workshopun temel amacı, çalışan deneyimi yönetiminde kullanılabilecek araçlar ile farkındalık oluşturulması ve harekete geçip, çıktı odaklı çalışılması konusunda teşvik sağlamaktı. EXPO’lar artık sadece IK bölümündeki bir çalışan değil, girişimci gibi düşünen, tasarımcı bakış açısı kazanmış, yönetimde yeniliklere açık ve daha hızlı aksiyon alabilen çevik bakış açılarına sahip oldular.

 

Çalışan deneyimi tasarımı ve çalışan bağlılığını artırmaya yönelik uyguladığımız tüm eğitim, proje, danışmanlık ve etkinlik kurgularımız hakkında fikir almak için Makers Türkiye’yi arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Size ulaşmamız için aşağıdaki formu doldurun.

*