İstanbul’da Mini Maker Faire!

Maker Faire’ler Makerların kendini ifade ettiği panayırlar. Dünyada bir kaç tane yapılan asıl büyük faire’lerin yanında Mini Maker Faire kapsamında, daha kısıtlı ve küçük etkinlikler de yapılıyor. Dünya’nın birçok yerinde yapılan bu aktiviteler, hem kişisel, hem ailece vakit geçirebileceğiniz bir inovasyon panayırı.

Maker Hareketi’ne gönül verenler olarak yaptığımız çalışmalar sonucunda, İstanbul’da da bir Mini Maker Faire yapma kararı alındı. Kararı takiben, Maker Media’dan lisanslama ile ilgili çalışmalar, yer organizasyonu, sponsorluk ve makerları buluşturma gibi zorlu işler kapımızda. Istanbul Maker Faire 12-13 Kasım’da Turkcell Teknoloji Zirvesi kapsamında, Haliç Kongre Merkezinde olacak. Ancak katılımcıların şimdiden kaydolmaları, sınırlı sayıda sağlanacak stand için önemli. Satış yapmayı düşünmeyenlerden ücret alınmayacak olup, panayıra binlerce kişinin katılması için çeşitli yöntemlerimiz olacak.

Maker’sanız mutlaka başvurun. Değilseniz haberler için isminizi kaydedebilirsiniz facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

bir yorum bırakın