İnsan Kaynakları Çalışanları için Faydalı Etkinlik ve Eğitimler/Mart-2021

Bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeler, küresel rekabetteki artış, iş yapış biçimindeki güncellemeler ve yeni iş alanlarının ortaya çıkışı, dünyanın kabuk değiştirmesine yol açıyor. Bu değişim de İnsan Kaynakları (İK) alanında çalışmakta ya da çalışacak olan bireylerin bireysel dönüşümlerini gerekli kılıyor. İK’nın bu dönüşüm sürecinin fitilini ateşleyense şüphesiz önemli isimlerin ağırlandığı etkinlikler ile her detayı düşünülerek hazırlanmış eğitimler oluyor. Hemen hemen her ay İK çalışanlarının katılabileceği nitelikli etkinlikler bulunuyor. Bu etkinliklerden çoğunluğu ise pandemi dönemi sonrası yeni normal düzen gereği on-line olarak gerçekleştiriliyor. Bu da değişimin nerede olunursa olunsun başlatılabileceğinin en güzel habercisi. 

İK Zirve 21

İlki 2014 yılında düzenlenen ve o günden bugüne her yıl dünya çapında önemli isimleri ağırlayan İnsan Kaynakları Zirvesi, 8’inci kez akademisyenleri sektörün profesyonelleriyle buluşturuyor. İK Zirve 21, 25 Mart Perşembe günü on-line olarak gerçekleştiriliyor. Sektörün güncel durumunun değerlendirilmesinin yanı sıra geleceğe dair öngörülerin de paylaşılacağı bu etkinlik, belirlenmiş konu başlıkları bakımından diğer zirvelerden ayrılıyor. Konuşmacılar arasında sektörün ileri gelen yöneticileri, akademisyenler, girişimciler ve danışmanlık firmaları var. Her kesime söz hakkı vererek gelişim vadeden İK Zirve hakkında detaylı bilgiye erişmek için lütfen tıklayınız

Çalışan Deneyimi Zirvesi

HR Dergi tarafından düzenlenmekte olan Çalışan Deneyimi Zirvesi’nin 4’üncüsü, geçmiş etkinlikler gibi bu kez de önemli konuları ele alıyor. 16-17 Mart tarihlerinde on-line olarak gerçekleştirilecek zirvenin odak noktasında çalışan deneyiminin güçlendirilmesi bulunuyor. İnsan merkezli yapılar ile süreçlerin yeniden tasarlandığı bu dönemde 4. Çalışan Deneyimi Zirvesi, “Sil Baştan: Deneyimi Uzaktan Tasarla” mottosuyla ilgililere doğrudan hitap ediyor. Dijital dönüşüm ve çeviklik konularının İK için yadsınamaz seviyede önemli olduğu günümüzde bu zirvede, yeni çalışma deneyiminin uygulanması için katılımcılara neler yapılması gerektiği, alanında ehil konuşmacılar tarafından aktarılıyor. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Kurumsal firmalarda verdiğimiz Dijital Dönüşüm ve Çıktı Odaklı Yeni Nesil Danışmanlık servislerimizi birçok global firmada uyguluyoruz, siz de kurumunuz ile dönüşüme başlamak için bize ulaşın.

İnsan Kaynakları Yönetiminde Eğitim ve Geliştirme

İK çalışanlarının ve eğitimcilerin yanı sıra kendini bu alanda geliştirmek, organizasyonlarında eğitim yönetim sürecini başlatmak veyahut eğitimci olmak isteyenler! ENSTITU tarafından organize edilen İnsan Kaynakları Yönetiminde Eğitim ve Geliştirme konulu, 29 Mart’ta düzenlenen eğitime katılarak bireysel gelişiminizi ileri bir seviyeye taşıyabilirsiniz. On-line gerçekleştirilen eğitimin ardından sertifika sahibi olacağınızı da ekleyelim. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

İK Danışmanlığı ve Eğitimleri-Makers Türkiye

Girişte de andığımız üzere hem bireyin hem toplumun yaşantısı, farklı noktalardaki değişimler nedeniyle derinden etkileniyor. Bu da işletmelerin rekabet etme biçiminin mecburi olarak yenilenmesine yol açıyor. Değişime uyum sağlayıp gerçek başarıya ulaşmada ise İK kritik bir rol oynuyor. İnsan Kaynakları’na yapılan yatırımlar, işletmelerin gelecekteki konumuna yatırım yapılması anlamını taşıyor. 

Makers Türkiye bu noktada, gelecekte, kendini/işletmesini şimdiki konumundan çok daha ileride görmek isteyenler için danışmanlık hizmetleri veriyor. Öte yandan sektörün güncel durumunu yakından takip ederek İK ile ilintili nitelikli eğitimler hazırlıyor, katılımcılarının gelişmesine periyodik aralıklarla katkıda bulunuyor.

Sizler de danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizden yararlanarak İnsan Kaynakları’nda fark yaratan ve böylelikle geleceğe umutla bakan danışanlarımızdan biri olmak isterseniz lütfen bize ulaşın 

Size ulaşmamız için aşağıdaki formu doldurun.


bir yorum bırakın