İnovasyon Günleri İçin Bayer Bizi Seçti!

Bayer İnovasyon Günlerinde teknoloji sergimiz ve atölyelerimiz ile Makers Türkiye’yi seçti! 

Bayer’in şirket içinde düzenlediği bu inovasyon gününde Makers Türkiye olarak 1 gün boyunca Bayer Genel Merkezi’nde teknoloji sergimizi tamamladık. Robot el projemiz, endüstri 4.0 ürünümüz ve resim çizen robot gibi projeleri Bayer çalışanlarına sergiledik.

Bayer Makers Türkiye İnovasyon Günleri
Bayer – Makers Türkiye İnovasyon Günleri

Bayer, çalışanları için inovasyon kültürünün yaygınlaşmasına yönelik katkı ve ilham vermek amacıyla düzenlediği bu günde, hem teknoloji sergimiz hem de 2 saatlik yenilikçi atölyelerimiz ile bizi seçti.

Yoğun talep gören atölye kayıtları ile teknoloji sergimize paralel olarak 2 Saatlik Yenilikçi Atölyelerimizden Iot Dünyasını Anlamak ve Giyilebilir Teknoloji atölyelerini çalışanlar ile gerçekleştirdik. 30-40 kayıt gelen sınıflarda eğitimlerimizi tamamladık.

 

Bayer Makers Türkiye İnovasyon Günleri
Bayer Makers Türkiye İnovasyon Günleri

Bayer kurum içi girişimcilik programına, kaliteli fikir gelişmesine yönelik ilham vermek amacıyla tercih ettiği kurgularımızla, çalışanlarına inovasyon ruhunu yaşatıyor. Yenilikçi kurumlarla çalışmak bizim için çok keyifli.

Siz de etki yaratan kurgularımızı şirket içi özel günler için tasarladığımız ve çalışan memnuniyeti bazlı tasarlanan kurgularımızdan faydalanmak için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mail: [email protected]