ING Next Generation Akademi 2019 Mezunlarını Verdi!

2. yılımızda 2 farklı şehirde 2 farklı müfredat ile öğrencilerimizin ürettiği yepyeni projelerin gururunu yaşıyoruz. Sene boyunca eğitim alan çocuklarımız, artırılmış gerçeklik uygulaması ile hazırlanacak olan interaktif proje sergisi için son hazırlıklarını yaptı. ING Next Generation Academy 2019 mezuniyet videomuza buradan ulaşabilirsiniz.

Makers Türkiye ile ING Bank Türkiye arasındaki iş birliğinin ilk tohumları 23 Nisan 2017’de gerçekleşen MakerDay ile atılmıştı. ING Bank’ın çalışan çocukları için yapmak istediği MakerDay için Makers Türkiye oradaydı ve 60 kadar çocukla birlikte KodlamaArduino ve 3 Boyutlu Yazıcı atölyeleri düzenlenmişti.
Şimdi de, uzun bir planlama aşamasından sonra Next Gen Academy 2.senesini tamamladı. ING Bank İstanbul merkez ofisi ve Kahramanmaraş’taki merkez ofisinde gerçekleşen bu akademide, yaklaşık 250 çocuğa maker eğitimleri verildi. 4 aylık bu süreç sonunda çocuklar Arduino ve 3 Boyutlu Yazıcıları kullanarak ürettikleri birbirinden farklı mükemmel projelerini ortaya çıkardılar.

Ödüllü çalışan bağlılığı projelerimiz için bize ulaşın.

bir yorum bırakın