ONLINE | ING Çalışan Memnuniyeti Projelerimize Devam Ediyoruz

2018 yılından beri  her yıl farklı kişilerle devam eden çalışan memnuniyeti ING Next Gen Akademi projemize online olarak 2020 yılında da devam ediyoruz.

 

 

Maker eğitimleri kapsamında 90’a yakın çalışan çocuk ile Kodlama, Arduino ve 3 Boyutlu Tasarım atölyeleri düzenliyoruz. 5-8 yaş arası çocukların 1 ay, 9-14 yaş arası çocukların ise 2 ay süreyle Robotik, Elektronik, Kodlama, Arduino ve 3D tasarım eğitimleri aldığı Next Generation Academy’de, 9-14 yaş arası çocuklar, geliştirdikleri projelerle mezun olacaklar.

 

Makers Türkiye, bugüne kadar verdiği eğitmlerle binlerce çocuğa maker kültürünü kazandırmaya ve yaygınlaştırmaya devam ediyor. Makers Türkiye 15.000 + çocuk ve 500 eğitmen ile yeni nesil yetkinlikleri Türkiye’de 2014 yılından itibaren uygulayan ilk inisiyatif oldu. Teknolojik üretim, analitik düşünce, eleştirel düşünce, tasarım odaklı düşünme ve üretim, fikir akışkanlığı gibi yetkinlikleri yeni nesil araçlarla gençlere aktarmaktan mutlu ve gururluyuz. Siz de kurumunuz ile hemen faydalanın. etkiyarat@makersturkiye.com adresinden bize yazın!

bir yorum bırakın