İleri 3 Boyutlu Tasarım Atölyesi Başlıyor!

 

Fikirlerimiz, hayalimizde kurduğumuz objeler, ihtiyaçlarımız artık bunların hepsini somutlaştırmak çok kolay! Labs servisimizde vermiş olduğumuz üç boyutlu baskı desteğinin yanında sizlere ileri üç boyutlu modelleme eğitimi sunuyoruz!

Eğitim İçeriği Nedir? 

Bu eğitimde, sistematik bir şekilde kullanıcı arayüzü, komutlara erişim, eğri çizimi ve düzenlemesi, yüzeyler ve katı modellerle ilgili bilgiler verilecektir. Yoğun ve dolu bir üç tasarım yapabilme eğitim programı olarak hazırlanmıştır.

Kimler Katılmalı?
Steam, MakerLab, FabLab alanlarında çalışmakta olan ve hiçbir sayısal tasarım ve üretim programı tecrübesi bulunmayan, kendini geliştirmek isteyen DIY’ler, makerlar, tasarım fakültesi öğrencileri, robotik kulüplerinin tasarıma meraklı kesimleri ve Rhinoceros modelleme yazılımının özelliklerini ve konseptini verimli bir şekilde alanında yetkin eğitmen mentorlüğünde öğrenmek isteyen kişiler eğitimimize katılabilir.

  1. Türkiye’nin ilk, en deneyimli ve en büyük maker inisiyatifi olan Makers Türkiye’nin deneyimli eğitmenlerindeneğitim alacaksınız.
  2. Sertifikaya hak kazanmanız durumunda siz de Makers Türkiye eğitimlerine profesyonel eğitmen olarak katılabileceksiniz.
  3. Endüstriyel Tasarım alanında uzman eğitimciler ile tasarım alanında mentorluk desteği alabileceksiniz..
  4. Bitirme projesi ile proje tabanlı öğrenimve ekip olma kültürünü deneyimleyeceksiniz.
  5. Sertifika almanız durumunda Makers Türkiye Networkünün ayrıcalıklarından faydalanacaksınız.
  6. Bu eğitim sayesinde, eğitimde kullanılacak olan programın kendi yetkinlik sertifika sınavını geçebilir düzeye gelecek olan katılımcılar Türkiye’de bulunan ARTC merkezinden (Authorized Rhino Training Center) verilmekte olan yetkinlik sertifika sınavına %10 indirimli başvuru hakkına sahip olacaktır.

 

Program detayları ve kayıt için tıklayın.

 

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz