Herkes Arduino ile yapmaya başlayacak!

Türkiye’nin en genç robot marketi ile Robot Kutusu ile beraber, Türkiye’deki maker olmaya hevesli birçok kişi için bir kampanya başlattık.

Arduino Başlangıç Kitleri

 

Elektronikçi olmayanlar için tasarlanmış Arduino kartlar ile yapabilecekleriniz sınırsız. Yandaki resimde gördüğünüz bir joystick’ten, mail gelince ışık yanan bir başucu uyarıcısına ya da işi ilerletip kalem ile yazabilen bir robota kadar birçok şeyi hayata geçirmeniz mümkün. Arduino açık kaynaklı, kullanımı kolay, hemen öğrenilebilecek ve başlayacak şekilde tasarlanmış. Hem kendi web sitesinde, hem aşağıdaki kitaplarda, hem de birçok farklı web kaynağında Arduino kullanarak hemen “yapmaya” başlayabilirsiniz.

Hem dijital hem iletişim yetkinlikleri anlamında farklı kazanımlar edineceğiniz eğitim ve atölye programlarımıza buradan ulaşabilirsiniz. 

İşte buna destek olmak için hali hazırda oldukça uygun fiyatlara sahip olan robotkutusu.com üzerinden alacağınız, özel kutusunda gönderilecek olan, aşağıdaki Arduino başlangıç ve maxi kitleri, kitaplı ve kitapsız 4 farklı paket için Şubat ayı boyunca 15TL indirimli! Satın almadan önce MAKERSTR kodunu girerek hemen indirim alabilirsiniz, yapmaya ilk adımı atabilirsiniz. Robot Kutusu size her türlü desteği sağlayacak, paketinizin en kısa zamanda elinize ulaşmasını sağlayacaktır.

Temel Başlangıç Kiti – Kitapsız – En temel parçalar ile giriş için ideal

Temel Başlangıç Kiti – Arduino Giriş Kitabı ile – Kitabım da yanımda dursun diyenlere.

Maxi Başlangıç Kiti – Kitapsız – Ek birçok bileşen ile yapabilecekleriniz sınırsız!

Maxi Başlangıç Kiti – Arduino Giriş Kitabı İle  – İhtiyacınız olan her şey bu kit dahilinde.

 

bir yorum bırakın