Gezen Sergi MakerSpot! Marmara Park Avm’de

Türkiye’nin ilk ilham veren inovatif sergisini tüm hızıyla sizlerle buluşturmaya Marmara Park‘da devam ediyoruz! MakerSpot! ilk kez Şubat 2018’de, Maltepe Park AVM’de yapılmıştı. Daha sonra çeşitli kurumlar, etkinlikler ve festivallerde 10’dan fazla interaktif sergi kurgusu gerçekleştirdik.

Otokoç’un performansı yüksek çalışanları için düzenlediği Gelişim Günleri, Migros Türkiye’nin yöneticileri için gerçekleştirdiği DeğişimiYakala etkinliğinde, İstanbul Zorlu PSM’de SonarD Festivali’nde MakerSpot Sergimiz yer aldı.

Bu sergiler ile toplamda 100.000’e yakın kitleye şimdiden ulaştık. Yıl sonuna kadar olan 250.000 kişiye ulaşma hedefimize de 20-30 Eylül 2018 arasında Marmara Park AVM’de, 5-15 Ekim 2018 Migros Antalya ve Küçükçiftlik Park sergimiz ile biraz daha yaklaşıyoruz.

AVM’lerde, fuarlarda, kurumsal etkinliklerde rastlayabileceğiniz MakerSpot sergisine, çoğu zaman ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabileceksiniz. Ayrıntılı bilgi için sosyal medya kanallarımızı ve web sitemizi takip etmeye devam edin.

Yorum yap