Garanti BBVA Yeni İşe Alınanlar ile miniHackathon Kurgumuz!

Garanti BBVA‘nın yeni işe alınan çalışanları ile birlikte miniHackathon kurgumuzu gerçekleştirdik!

Katılımcılar Garanti BBVA’da yaşadıkları ilk 1 ayın sonunda deneyimleri üzerinden fırsat alanları bulup bu alanlara yönelik çözüm önerileri geliştirdiler. Yaratıcı çözüm önerilerini geliştirirken takım çalışması ile 1 tam gün boyunca üretken bir gün geçirdiler. miniHackathon kurgumuzun sonlarına doğru birbirlerine sunum yapıp sunum becerilerini geliştirerek, sunum sonunda da geri bildirim verme kültürünü tekrar tekrar deneyimlediler.

Tasarım Odaklı Düşünme ile Yalın Girişimciliği birleştiren miniHackathon kurgumuz ile yaptığımız atölye çalışmalarında katılımcılara sunum, iletişim ve hikaye oluşturma becerilerini çok hızlı bir şekilde deneyimlemelerini sağlıyoruz.  21.yy yetkinliklerini kazandıran bu kurgumuz ile katılımcılar hızlı problem çözme ve somut çıktı üreteme gibi becerilere sahip oluyorlar.

Garanti BBVA gibi yenilikçi kurumlar ile çalışmalarımız devam ediyor. Dilerseniz odağında teknoloji ve inovasyon olan kendi servislerimizden ya da size özel tasarlayacağımız servislerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.
[email protected]

bir yorum bırakın