Future of Work Zirvesi 2018 İstanbul’da!

İşin geleceği sadece yapay zeka ve otomasyonla ilgili değil. Sadece teknolojinin işyerini etkilediği noktalara, ‘dijital’ alan ve dönüşümlere odaklanmış da değil. Aslında biz, işin geleceğinin insanlar hakkında olduğuna inanıyoruz.

Çalışanlar, bir işletmenin başarısının ardındaki itici güçtür. Firmalar, insanların yarattığı değer ile, inovasyon ile fark yaratır. Nesiller, iş yapış biçimleri, teknoloji, iş alanları değiştikçe, organizasyonların da yaklaşım ve düşüncelerini onların yanında değiştirmesi gerekir. Firmaların, bu trendlerin en tepesinde olması, yaratıcı / inovatif organizasyonların kurulmasını, en iyi yeteneklerin doğru şekilde bir araya getirilerek inovasyonun yapılmasını sağlar.

Son iki yılda tüm insanlık tarihinden fazla veri toplandığı, gelecek 10 yılda çalışanların %50’sinden fazlasının freelancer’a dönüşeceği bir dönemde, firmanızın bütün bu gelişmelere, ‘İş’in Geleceği‘ne hazır olduğuna emin misiniz? Peki ya siz, bir lider, bir yönetici olarak ‘şu an’da var olan bu geleceğe hazır mısınız?

Future of Work Zirvesi, dijital çağda “İş”in doğasını, istihdam ve verimli işgücü kavramlarını yeniden değerlendirmek isteyen profesyonelleri bir araya getiriyor. Teknolojik gelişmeler ışığında yarını bugünden tahmin eden bu benzersiz etkinlik, “insanı” değer yaratımının odak noktası olarak merkeze yerleştiriyor. Halihazırda verilen kalıpların ve ‘kutu’ların ötesinde, hızla artan sayıda bir grup yönetici ve liderin, daha iyi bir küresel geleceğe, sürekli öğrenmeye ve bütünsel bir kaliteye nasıl odaklandığını anlamalarına, bunu kendi kurum ve organizasyonlarının avantajına dönüştürmelerini anlamaya yardımcı oluyor.

İş’in Geleceği Platformu (www.isingelecegi.com) işbirliği ile düzenlenen Future of Work Zirvesi, işyeri ve işgücünün nasıl değiştiğini daha iyi anlamak, en iyi yetenekleri çekmek ve elde tutmakla ilgilenen kurumsal şirketler, girişimciler, dijital dönüşüm ve IK yöneticileri, ve bir o kadar da geleceği anlamayı hedefleyen gençlere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi ve kayıt olmak için tıklayın.

bir yorum bırakın