Etki Yaratan Mini Hackathon Kurgumuzla Danone ile Birlikteydik!

Danone Türkiye İşe Alım Sürecinde Etki Yarattık: Mini Hackathon!

Kurumsal çalışanların girişimcilik yetkinlikleri ile çalışmasını sağlayan mini Hackathon kurgumuzu Danone Türkiye gerçekleştirdik. Yaklaşık 3000 kişinin 9 kişiye inmesine destek olduğumuz süreçte, insan kaynakları ekibinin işe alımını deneysel ve veriye dayalı görerek kolaylaştırdık. “En anlamlı yolculuğunu tasarla” konsepti ile Kurucumuz Ongun Tan’ın konuşması sonrası, 35 çalışan adayı ile girişimcilik temalı mini 

Mini Hackathon İnovasyon Servisleri
Girişimci olmayanlar için Girişimcilik Yetkinlikleri

hackathon gerçekleştirdik. Yeni işe girecek adayların birlikte çalışma, liderlik, esnek ve çevik çalışma, dijital ve soft yetkinliklerinin değerlendirildiği 3 saatlik workshop sonucunda Danone Türkiye’de anlamlı yolculuğuna başlayacak genç yetenekler belli oldu!

Mini Hackathon kurgumuz fikir geliştirme ile başlıyor. Katılımcılar fikirlerini bulduktan sonra gruplar halinde bu fikri hayata geçirmenin yollarını buluyorlar. Yine bu sırada gruplar bölünerek fikrin hılza elle tutulur hale getirilmesi için fiziksel ve dijital varlıkların hazırlığını yapıyorlar. En son aşamada sunumlarla devam eden kurgumuz, grupların keyifli, rekabetçi ve hızlı sunumları sonrasında sona eriyor. 3 Saat – 6 Saat arasında süren bu inovasyon etkinliğimiz,  katılımcıların beraber çalışma, beraber üretme, zaman baskısı altında çalışabilme, iletişim ve dijital yetkinliklerinin gelişmesi yetkinliklerini hızlıca geliştiriyor ve değerlendirilmesini sağlıyor.

İşe alım ve işveren markası kurgularında inovasyon için bize ulaşın.

Yorum yap