Ekim Sertifika Programı Kontenjanımız Tükendi!Kasım Programını kaçırmayın!

Girişimcilik Seansında Katılımcılar Sunum Yapıyor – Ağustos 2018

Ağustos ayında 4 gün içerisinde tükenen Makers Türkiye Sertifikalı Eğitmen Eğitimini yoğun talepten dolayı Ekim ayında yeniden açtık. Katılımcıların sadece maker araçlarını kullanmayı değil, girişimcilik kültürünü tanıdıkları, yeni dünya için yeni yetkinlikler kazandıkları, Makers Türkiye eğitmenlik networküne dahil oldukları farklı bir program olduğu için yüksek talep gören programımıza sınırlı erken kayıt ücretleri 7 Eylül 2018’de sona eriyordu!

Ve 7 Eylül itibarı ile EKİM 2018 Sertifika Programımızdaki 20 kişilik kontenjan dolmuştur! Kasım Programı erken kayıttan öncelikli haberdar olmak ve bilgi için lütfen tıklayın ve formu doldurun.

Girişim kurucuları ile sohbetlerin ve mentorluk seanslarının yapıldığı, proje tabanlı öğrenim ile sürdürülen eğitimi Türkiye’nin ilk ve en büyük maker ve inovasyon topluluğu Makers Türkiye’nin deneyimli eğitmenleri veriyor.

Makers Türkiye’nin İstiklal Caddesindeki yaratıcı alanında eğitime katılanlar, aldıkları eğitim sonrasında sertifika almaya hak kazanmaları durumunda Makers Türkiye’nin Türkiye’de yaptığı etkinlikler ve verdiği eğitimlerde profesyonel olarak çalışma fırsatına sahip oluyorlar.

Şimdi siz de Makers Türkiye Sertifika Programına katılın, yeni dünyaya hazır olun. Kayıt formu ve erken kayıt indirimleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kayıt ve daha fazla bilgi için tıklayın.

CEVAP VER

Yorum
Lütfen adınızı giriniz