10. Sertifika Programı Haziran’da Başlıyor! Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırma!

*9. kez düzenlenecek olan Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Mayıs ayında Bilgi Üniversitesi’nde yapılacaktır.

 Haziran İçin Kayıtlar Açıldı! Yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye olarak, yaratıcı etkinlik tasarımları, yeni nesil eğitimler, etki yaratan sosyal sorumluluk programlarının yanı sıra fark yaratan Eğitmen Eğitimleri ile de Türkiye’de teknoloji ve üretim farkındalığını artırmak üzere çalışmalara her gün hızla devam ediyoruz.

Sertifikalı Eğitmen Eğitimi Programı kayıtları lanse edildikten sonra yaklaşık 10 gün içerisinde tükeniyor. 10. kere düzenleyeceğimiz, size yeni yetkinlikler ve etkili bir network kazandıracak bu programa bugün katılın.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Nedir ve Neden Farklı?
 1. %95 Üzerinde Memnuniyet
 2. Türkiye’nin ilk, en deneyimli ve en büyük inovasyon inisiyatifi olan Makers Türkiye’nin deneyimli eğitmenlerinden eğitim alacaksınız.
 3. Hayat boyu yeni bir yetkinlik, farklı disiplinlerden oluşan yepyeni bir network edineceksiniz.
 4. Sertifikaya hak kazanmanız durumunda siz de Makers Türkiye eğitimlerine profesyonel eğitmen olarak katılabileceksiniz.
 5. Startup kurucuları ile mentorluk seanslarına katılacaksınız.
 6. Makers Türkiye Udemy Maker Giriş Videomuza ücretsiz ömür boyu erişim sağlayacaksınız.
 7. Staj yapma imkanı ile deneyim odaklı öğrenim sağlayacaksınız.
 8. Bitirme projesi ile proje tabanlı öğrenim ve ekip olma kültürünü deneyimleyeceksiniz.
Sadece Sertifika Programı Katılımcılarımız, Mezunlarımız ve İş Ortaklarımız İçin Yaptığımız LİNK! Etkinliği. Bu Networkün Parçası Olma Fırsatı Sizde.

Kimler Katılmalı?
Daha önce sertifika programımıza katılan kişilerin çalıştığı firmalar
 • Çocuğunu anlamak ve teknoloji öğretmek isteyen veliler
 • Eğitimciler ve Öğrenciler
 • Yeni yetkinlik ve iş sahibi olmak isteyen meraklılar
 • Kurumlarında inovasyon lideri olmak isteyen beyaz yaka çalışanlar
 • Kendini geliştirmek isteyenler
 • Geleceğe hazırlananlar!
Ne Zaman ve Ne Kadar Sürecek?
Sertifika almak isteyen katılımcıların eğitimi tamamladıktan sonra önce bitirme projesi daha sonra da staj yaparak, toplamda 51 saati tamamlamaları gerekmektedir.

Program 2 hafta boyunca belirlenen günlerde hafta içi 18:30 – 21:30 hafta sonları ise 11:00 – 17:00 arası olacaktır. Staj, proje danışmanlık saati ve eğitim programı atölyeleri kapsamında tüm program 51 saat sürmektedir. Makers Türkiye Program’da değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Eğitim programının ilk günü saat 18:00’de tanışma etkinliği ile başlamaktadır.

Eğitim İçeriği

Programımız maker dünyasına giriş etkinlikleri ve yazılım dilleri temelleri öğrenimi gerçekleştirilecektir. Ardından Temel Elektroniğe Giriş ve Geliştirme Kartı, Arduino Bileşenleri öğrenimi ile devam edeceğiz. Farklı kodlama platformları, artırılmış gerçeklik uygulamaları yaptıktan sonra Arduino ile hayata dair projeler yapmaya başlayacağız. Bu belki eviniz için bir hırsız alarmı, belki de aracınız için park sensörü olabilir! Hafta sonu Kurucumuz Ongun Tan’ın Girişimcilik Atölyesi ile fikirden ürüne geçiş için yöntemleri uygulamalı olarak gerçekleştireceğiz. Düzenli olarak iş ortaklarımız ve eğitim katılımcılarımız ile gerçekleştirdiğimiz Makers Türkiye LINK! etkinliği olacaktır. Üç Boyutlu Yazıcı kullanarak tasarımdan üretime geçişi öğreneceğiz. 3D Printer kullanım teknikleri, üç boyutlu baskı alım süreci ve modelleme öğreneceksiniz.

60000

Topluluk

2200

Toplam Eğitmen Eğitimi

55000

Toplam Eğitim Saati

95

% Memnuniyet

Eğitimlerimizin yanı sıra alanında uzman kişilerin katıldığı talk etkinliğimiz ve tüm sertifika programı mezunlarımızı birleştirdiğimiz LINK! etkinliğinde tanışma ve iş yapma ağınızı geliştirme fırsatı bulacaksınız. Önceki konuşmacılarımız: 

Eğitim İçin Gerekli Seviye ve Teçhizatlar Nelerdir?
 • Program başlangıç sevisidir. Temel bilgisayar bilgisi dışında bir ön bilgi ihtiyacı yoktur.
 • Program ücretine Maker Başlangıç Kitleri dahildir. Elektronik üretim, proje yapımı gününde katılımcılara verilmektedir.
 • Katılımcıların kişisel bilgisayarlarını getirmeleri gerekmektedir. Dilerseniz, önceden belirtmeniz koşulu ile laptop kiralama hizmeti de sunmaktayız.

En Çok Tavsiye Edilen Sertifika Programı!

Eğitim Nerede Yapılacak?
İstanbul, İstiklal Caddesindeki Makers Türkiye Ofisinde yapılacaktır.
Foto Galeri: Daha Önceki Programlarımız
Kredi Kartınız ile Taksitle veya Ön Ödeme Yaparak Satın Alabilirsiniz. EFT seçeneğimiz de mevcuttur. 

 

Daha fazla bilgi alabilmek için form doldurun sizi arayalım. Teşekkürler!