Öğretmenler için Ara Tatil Teknoloji Kampı

Öğretmenler için Ara Tatil Teknoloji Kampı

Eğitim kalitenizi artırmak, öğrencilere keyifli ders ortamı yaratabilmek, farklı öğrenme biçimlerine hitap etmek, ders ürünlerinizi sınıf içi ve sınıf dışı ortamlarda kullanmak, müfredat konularını yeni yaklaşımlarla, daha merak uyandırıcı şekilde öğretmek ve ders planlarınızı eğitim teknolojileri tasarımları ile revize etmeniz için bu eğitimi Makers Türkiye’den almalısınız.

Bu eğitim ile hangi branştan olursanız olun derslerinizi teknoloji kullanarak daha etkin ve eğlenceli hale getirebileceksiniz. İşiniz kolaylaşırken, öğretme yetkinliğiniz de artacak.

Bu eğitim ile neler kazanacaksınız?

1.Gün Kurgusu

K-12 Teknolojik Ders Tasarımı

 • 21.yy becerilerinin teknoloji kullanımı ile kazandırılması
 • Eğitim Teknolojileri uygulama örnekleri
 • Sınıf içi ve sınıf dışı teknolojik etkinlikler hazırlama
 • Flipped Learning yöntemiyle ünite çalışmalarını revize etme
 • Disiplinler arası çalışmalar hazırlama
 • Tasarım Odaklı Düşünme

Bu başlıklar altında yapılacak etkinliklerde artık teknolojiyi ders planlarınıza doğru bir şekilde entegre etmeyi ve nitelikli ünite planları hazırlamayı öğreneceksiniz.

2.Gün Kurgusu

Flipped Learning ile Dijital Ders Materyali Tasarımı

 • Kendi yarattığınız(bookcase) kütüphanede oluşturduğunuz “Dönüştürülmüş Sınıf Metoduna” uygun dokümanlarınızı hazırlayabileceksiniz.
 • İşletim sisteminden (Windows, Mac os vb.), cihazdan (telefon, tablet, bilgisayar vb.), mekandan (sınıfiçi, sınıf dışı)  ve zamandan (ders saatinde veya ders dışı zamanlarda) bağımsız olarak çalışabilecek bir formata dönüştürebileceksiniz.
 • Güncel Web 2.0 araçlarıyla ve K8 apletlerini kullanarak sonsuz soru üretip hazırladığınız ders materyalinizi hayal gücünüzü de katarak zenginleştirebileceksiniz.

Yenilikçi eğitim programlarımıza göz atın. Kendinizi geliştirin, yeni yetkinlikler kazanın!

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim ne zaman ve nerede gerçekleşecek?

 • 28 Ocak 2019 Pazartesi 21.yy Öğretmenleri için Teknoloji Yol Haritası 
 • 29 Ocak 2019 Salı Flipped Learning ile Dijital Ders Materyali Tasarımı

Kontenjanımız dolmuştur! İlginiz için teşekkürler!

12:00 – 17:00 saatleri arasında, Makers Türkiye’nin İstiklal Caddesindeki ofisinde yapılacaktır. Program Taksim İstiklal Caddesi üzerinde olan Makers Türkiye Ofisinde gerçekleşecektir.

2. Eğitime kimler katılabilir?
Eğitimimize mesleğine yeni başlayan ve ilk yılları olan kendini geliştirmek isteyen, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım öğretmenleri, Teknoloji ve Tasarım öğretmenleri, Sınıf, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Türkçe, Matematik, İngilizce Öğretmenleri ve eğitim teknolojilerini derslerinde uyarlamak isteyen tüm öğretmenler katılabilir. Eğitimimiz tüm branşlardaki öğretmenlere hitap etmektedir.

3. Eğitim sertifikalı mıdır?
Katılımcılara Makers Türkiye “Okulunda Teknoloji Liderliği” katılım sertifikası verilecektir.

4. Kesin kayıt için kredi kartı ile taksitli eğitimi satın alabilirsiniz:

Öğretmen Kampımıza olan ilginiz için teşekkürler!

Bir sonraki öğretmen eğitimlerimiz için bizi takipte kalın. Öncelikli erken kayıt fırsatları için aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın!

Grup ve okul indirimleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

5.Eğitim hakkında nasıl daha detaylı bilgi alabilirim?
Form doldurarak avantajlı erken kayıt fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi, sonraki eğitim duyuruları ve ön kayıt fırsatları için lütfen aşağıdaki formu doldurun.