Eğitim Programlarımız

Yeni Yetkinlik Kazanma Sırası Sizde!

Kurumlar için verdiğimiz 2 saatlik, yarım günlük ve 1 günlük yenilikçi eğitim programlarımız ve workshoplarımız artık bireyler için de açılıyor. Yeni bir yetkinlikle 2 saat içinde tanışmak için bu eğitimlerimize bugün katılın. Sınırlı kontenjan.

Bu eğitimler sonrasında hem dijital hem iletişim yetkinlikleri anlamında farklı kazanımlar edineceksiniz. Yeni dünyanın tam ortasında yer alan teknolojiyi, tüketim için değil yeni üretmek ve etki yaratmak için kullanacaksınız. İster mühendis olun, ister ev hanımı ya da beyaz yaka çalışan, herkes için tasarladığımız bu yeni nesil eğitimlere katılın.

21.yy yetkinlikleri kazanmak neden önemli? Okuyabilirsiniz.
21. yy yetkinliklerine dair Kurucumuz Ongun Tan’ın 1 dakikalık videosunu izleyebilirsiniz.

Çevik Öğrenme ve 21.yy Yetkinlikleri Makers Türkiye
Yetkinlik günlerimize katılın

Her ay periyodik olarak düzenlediğimiz tadımlık atölyelerimiz (crash courses) ile 2 saat içerisinde yeni bir yetkinlik deneyimleyebilirsiniz. Bir gün içerisinde ister 1, ister 2, isterseniz tüm gün girişi ile 3 eğitim birden alabilirsiniz.

Erken Kayıta özel %50 indirimli satın almak için aşağıdaki eğitimlere bugün kaydolun.
Sınırlı kontenjan ile 1 Seans 299 yerine 149TL veya tüm gün giriş 3 eğitim 199TL’dir. Eğitim günü kontenjan olması durumunda kapıda giriş 250TL’dir.

3 Seansa katılmanız durumunda UDEMY’DEKİ 249.99TL değerindeki Online Yaratıcı Teknoloji Eğitimi videomuz hediye edilecektir.

Eğer İstanbul’da kalmıyorsanız veya tarihlerimiz denk gelmiyorsa, UDEMY’deki Online Yaratıcı Teknoloji Eğitimi’mize göz atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için [email protected] email adresinden veya 0505 0906253 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Crash Course Seanslar

 2 saatlik yenilikçi Atölyelerimiz

 Atölyelerin Bazılarında Kontenjan Tükenmiştir! Kalan Atölyeler İçin Son Yerler! 

Sertifikalı Programlarımız!