Makers Türkiye Akademi

Yeni Yetkinlik Kazanma Sırası Sizde!

Kurumlarda verdiğimiz 2 saatlik, yarım günlük ve 1 günlük yenilikçi eğitim programlarımız ve workshoplarımızı hem online hem de offline şekilde Makers Türkiye’nin etki yaratan servisleri ile ulaşabilirsiniz. Yeni bir yetkinlikle 2 saat içinde tanışmak için bu eğitimlerimize bugün katılın. Sınırlı kontenjan.

Bu eğitimler sonrasında hem dijital hem iletişim yetkinlikleri anlamında farklı kazanımlar edineceksiniz. Yeni dünyanın tam ortasında yer alan teknolojiyi, tüketim için değil yeni üretmek ve etki yaratmak için kullanacaksınız. İster mühendis olun, ister ev hanımı ya da beyaz yaka çalışan, herkes için tasarladığımız bu yeni nesil eğitimlere katılın.

21.yy yetkinlikleri kazanmak neden önemli? Okuyabilirsiniz.
21. yy yetkinliklerine dair Kurucumuz Ongun Tan’ın 1 dakikalık videosunu izleyebilirsiniz.

Udemy online eğitim

Online servislerimize yenileri eklendi! 1 senedir Udemy ve Türk Telekom akademide olan video eğitimlerimizi artık canlıya da taşıdık. 25 çalışanınız ile istediğiniz lokasyonda ve zamanda uzaktan yapmaya başladığımız eğitimlerimize Unilever ile start verdik.

Çalışanlarınızın gelişimini ve kurumunuzun performansını kişilerin bir araya gelmesine gerek kalmadan, evlerinden veya dünyanın herhangi bir köşesinden katılımlarını sağlayarak da arttırabilirsiniz. 13 Crash Course’umuzun 6’sı artık online da hazır. İster eğitim portalımızdan ister de canlı platformlardan Makers Türkiye’nin sunmuş olduğu benzersiz içeriklere sahip olabilirsiniz.

ONLINE HİZMETLERİMİZ

Yetkinlik günlerimize katılın

Her ay periyodik olarak düzenlediğimiz tadımlık atölyelerimiz (crash courses) ile 2 saat içerisinde yeni bir yetkinlik deneyimleyebilirsiniz. Bir gün içerisinde ister 1, isterseniz tüm gün girişi ile 2 eğitim birden alabilirsiniz.

Eğer İstanbul’da kalmıyorsanız veya tarihlerimiz denk gelmiyorsa, UDEMY’deki Online Yaratıcı Teknoloji Eğitimi’mize göz atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için [email protected] email adresinden veya 0505 0906253 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 2 saatlik yenilikçi Atölyelerimiz

Crash Courses

Sertifikalı Programlarımız