Deneyim Odaklı Kurgularımıza Vodafone ile Devam Ediyoruz!

2019 Aralık ayında Vodafone ile birlikte etki yaratan deneyim odaklı kurgularımızı uygulamaya başladık.

2. kez Ocak ayında bir araya geldiğimiz Vodafone Genel Merkezi çalışanları ile 2 saatlik yenilikçi atölyelerimizi gerçekleştirdik. 21.yy yetkinliklerini 2 saat içerinde gerçekleştirdiğimiz bu Crash Course’larımızdan oluşan kurguya SkillUp Day diyoruz. Vodafone’nun genel merkezinde satış, pazarlama, teknoloji ekipleriyle birlikte 2 farklı günde ve farklı ekipler ile 5 Crash Course’umuzu gerçekleştridik.

Aralık 2019’da Dijital Kartpostal ve Arduino workshoplarımızı 1 gün içerisinde tamamladık. Ayrıca atölyelerin gerçekleştiği alanda, katılımcılara Dijital Dünyanın Duyu Organları Sensörleri de sergileyip “Sensor Market” showcase gerçekleştirdik.

Ocak 2020’de tekrar bir araya geldiğimiz Vodafone çalışanları ile 3 Crash Course’umuzu daha tamamladık. Farklı departmanlardan gelen 70 Vodafone çalışanı ile paralel sınıflarda gerçekleştirdiğimiz bu atölyeler,

 

Makers Türkiye olarak bir çok farklı yenilikçi kurumlar ile anlam odaklı yenilikçi eğitim ve etkinlik kurgularımız ile etki yaratmaya devam ediyoruz. Sizin için yapacağımız yaratıcı workshop ve eğitim kampı kurgularımız için bize ulaşabilirsiniz.
[email protected]