Dene-Yap Teknoloji Atölyeleri açıldı!

Teknoloji üreten bir Türkiye Hedefiyle DeneYap atölyeleri günden güne gençlerimize ve geleceğe değer katmaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı işbirliğinde devam eden DeneYap Teknoloji Atölyeleri tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor.

Çağımızın dili Makers Türkiye’nin MakerLab’lerinde

Çağımızın yeni dili kodlama öneminden bir önceki bloglarımızda bahsetmiştik.

Kodlama ve Daha Fazlasını Öğrenebileceğiniz 7 Web Sitesi

Kodlama Yapmak İçin En İyi 10 Sebep!

Bu önem dahilinde Makers Türkiye olarak bizler de kodlama ve Dene Yap projelerine imkan sağlayacak Maker Lab çalışmalarımıza hızla devam ediyor ve gençlerimize destek oluyoruz! Türkiye’nin ilk MakerLab kurucusu Makers Türkiye olarak bu vizyonumuzun yaygınlaşmasını gururla takip ediyor, destekliyoruz. MakerLab ve

MakerLab’ler ortak üretim yapmayı sağlayan inovasyon alanlarıdır.

inovasyon laboratuvarları düşük maliyetlerle yüksek etki yaratabilecek teknoloji alanlarıdır. Kurduğumuz MakerLab’lerde ve atölyelerde binlerce çocuk, genç ve yetişkin hizmet aldı. Yapılan projelere verdiğimiz girişimcilik desteği ile bu projelerin ticari ve sosyal etki yaratmaları için de destek olduk. Bu yolda hızla ilerlemeye devam ediyoruz. MakerLab / Makerspace Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kurulur? yazımızı incelemeyi unutmayın!

Kaynak: https://www.ibb.istanbul/News/Detail/34257

Yorum yap