Brisa İnovatif Servislerimizi Hem Çalışanları Hem de Çalışan Çocukları ile Deneyimledi!

Kasım ayında SkillUp günlerimize lastik sektörünün önde gelen firması Brisa ile devam ettik. 21.yy yetkinliklerini 2’şer saatlik dilimler halinde özetlediğimiz deneyim atölyelerimizden (crash course) oluşturduğumuz kurguya SkillUp günü diyoruz. SkillUp günlerinde katılımcılar kendi seçtikleri zaman dilimlerinde yine kendi seçtikleri yeni nesil yetkinlik kazanma eğitimlerini, eğlenerek deneyimleme fırsatı buluyor.

Brisa Çalışanları ile SkilUp Day Kurgumuzu Gerçekleştirdik

Brisa’nın İstanbul’daki merkezinde 1, İzmit’teki fabrikasında ise 2 adet olmak üzere toplamda 3 günde 12 adet crash course oturumu düzenledik. Brisa’nın farklı departmanlarından yeniliğe açık çalışanları seçmiş oldukları:

Makers Türkiye olarak 21.yy yetkinliklerini şirketlerin çalışanlarına yenilikçi crash course’larımız ile öğretmeye devam ediyoruz! Kurumlar için düzenlediğimiz yaratıcı çözümler için tıklayın.

Brisa İzmit Fabrikası Çalışan Çocukları Atölyelerimiz

Ayrıca yine Brisa’nın İzmit Fabrikası’nda çalışanların çocuklarını da yeni nesil yetkinlikler ile crash course’larımız vasıtasıyla tanıştırma fırsatını yakaladık. 5-7 yaş, 7-10 yaş ve 11-14 yaş guruplarına yönelik Kodlama,Elektronik ve Oyun Yapma eğitimleri ile bu konuda ilk adımı atmalarına aracılık ettik.

Brisa Roket Programı İlham Veren Konuşması ile : Ongun Tan

Son olarak Brisa Inovasyon Ekibi’nin yeni kurum içi inovasyon ve girişimcilik insiyatifi olan “Roket Programı”nın lansman çalışmaları kapsamında kurucumuz Ongun Tan’ın İstanbul Merkez Lokasyonu ile İzmit ve Aksaray’daki fabrikalarda çalışanlara yönelik yapmış olduğu Inovasyon ve Kurum içi Girişimcilik konulu konuşmasıyla da programın ilk günden enerjik şekilde başlaması için katkıda bulunduk.

Brisa OTAN Talk

Siz de çalışanlarınızı 21. yüzyıla hazırlamak ve değişen teknolojik trendlere uyum sağlayarak kurumunuzun dönüşerek devamlılığını sağlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Yorum yap