E-POSTA
etkiyarat@makersturkiye.com
Buradayız
Asmalı Mescit Mah. Emir Nevruz Sok. No:2 Panaiya Apt. Kat:4 Beyoğlu / İstanbul
Whatsapp & Telefon
0505 090 6253 (MAKE)
Resmi tatillerde bir sonraki gün tekrar deneyiniz.
Türkiye’yi Teknoloji İle Dönüştürüyoruz!
  • Tasarım Odaklı Düşünme, Agile Workshopları
  • Yönetici ve Çalışanlar için Teknoloji ve Etki Workshopları
  • Girişimci Gibi Düşün Kurumsal Hackathon ve Ideathon’lar
  • İnovasyon Günü, Strateji Günleri, Away Day için Yenilikçi Tasarımlar
  • Yaratıcı Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri
  • Çocuk ve Yetişkin Teknoloji Eğitimleri
  • İnteraktif Sergi ve Ürün Kurguları

Makers Türkiye, Türkiye’yi teknoloji ve inovasyon konusunda dönüştürmek ve ekosistemine 21.yy yetkinlikleri kazandırmak amacı ile 2014’te kuruldu. Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon inisiyatifidir. Bugüne kadar teknoloji ve girişimcilik eğitimi verdiğimiz binlerce kurumsal çalışan, genç ve çocuk ile dünyayı ve ülkemizi, teknoloji ile daha yaşanabilir hale getirme amacındayız.

60.000 kişilik topluluğumuzla, kurumlara ve bireylere teknoloji farkındalığı yaratmaya, girişimcilik mentorluğu yapmaya ve katma değerli, yaratıcı servisler sağlamaya 2014’ten beri devam ediyoruz.

İnovasyon servislerimize buradan göz atabilirsiniz.

Ekibimiz

Onguntan
Ongun Tan
Founder and Chief Innovator
GüneşSAYIN
Güneş Sayın
Strategy Director
mert arıkan
Mert Arıkan
Innovation Consultant
Muhammedfotojpeg
Muhammed Kadir Tan
Senior Labs Engineer
Merve kıyıldı1
Merve Kıyıldı
Coordinator - Projects and Communications
BİZİ TAKİP EDİN

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal dünyaya özel, odağında teknoloji ve inovasyon olan workshoplar, eğitim kurguları, teknoloji sergileri, keynote konuşma ve inovasyon danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’nin en ilerici kurumları ile Türkiye’nin her yerinde dijital dönüşüm için ilham veriyoruz. Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon inisiyatifi olarak 2014’ten beri inovasyon, Girişimcilik, Agile-Çevik Proje Yönetimi, Design Thinking – Tasarım Odaklı Düşünme, kodlama, hızlı prototipleme, teknoloji okuryazarlığı konularında yaparak, yaşayarak ve çevik öğrenme yöntemleri ile binlerce kurumsal çalışan ile çalışmalar yaptık. Sıra sizde. Şimdi teklif al.

İnsan Kaynakları, kurumlarda en çok çalıştığımız bölümler arasındadır. İşveren markası programları kapsamında işe giriş ve potansiyel adayların belirlenmesi için firmaya özel workshop kurguları ile hızlı ve etkin işe alım kurguları yapıyor, etkinlikler düzenleyebiliyoruz.

Akademiler aracılığı ile kurumunuz çalışanlarını dijital dönüşüme adapte ediyor, inovatif bakış açısı kazandırarak, girişimci gibi düşünmelerini sağlıyoruz.  Ayrıca çalışan memnuniyeti ekipleri ile yaptığımız ödüllü projeler var yüz yüze anlatabiliriz.

Bazı Referanslarımız
Migros Türkiye – İşveren Markası Ideathonu
Danone Türkiye – İşveren Markası Minihackathonu
ING Akademi – Çalışan Teknoloji Crash Courseları
Brisa Akademi – Genel Merkez ve Fabrika Çalışan Eğitimleri
Vodafone Akademi – Çalışanlar için IoT Workshopları
Hugo Boss Akademi – Çalışan Workshopları

Kurumsal İletişim bölümleri ile Türkiye’de ve dünyada ödüllü projelerimiz var. Türkiye’yi kapsayacak teknoloji odaklı, yüksek fayda ve değer üreten, etki yaratan kurgularımız ile markanızı fayda odaklı yaygınlaştırmanızı sağlıyoruz. Haber yaptırmak için davete gerek kalmıyor, yaptığımız işler kendiliğinden haber oluyor. Konuşalım.

TİM-TEB ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz, “Bugünün Maker Çocukları, Yarının Büyük Girişimcileri!” sloganıyla başlayan projemiz ile 9 ilde 500’ün üzerinde çocuğa ulaştık ve maker atölyeler düzenledik. Edirne, Bursa, İzmir, Denizli, Konya, Mersin, Gaziantep, Trabzon ve İstanbul’a gittik. ING ile beraber kurguladığımız Gelecek için Teknoloji Akademisi ile 600 çocuk ile çıktı odaklı, proje bazlı eğitimler gerçekleştirdik. Etki yaratacak yeni nesil sosyal sorumluluk projeleri için bize ulaşın.

Markanızı yaygınlaştıracak terzi usulu sizin için yapılmış interaktif projeler yapabiliyoruz. Örneğin yaklaştığında konuşan bir raf, sizi saatte bir dürten yürüyüş yapmamızı öneren büro koltukları için yapılmış bir “dürtmatik”, içeceğinizi hazırlayan bir robot, markanızın dünyadaki sürdürülebilirlik modelini anlatan bir artırılmış gerçeklik panosu. Sizin aklınızda ne var? Konuşalım.

Migros genel müdürlük taleplerine göre tasarladığımız sergimizde, genel müdürlük çalışanlarına yeni nesil teknolojilerle ilgili ilham ve bilgi verdik.

Yaratıcı etkinlik ajansları ile sık sık çalışıyoruz. Etkinliklerinizi daha efektif ve eğlenceli hale getirirken, müşterilerinizde unutulmayacak bir iz  kalsın istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Konuşalım.

Away Day Tasarımları, Strateji Günü Tasarımları, Strateji Workshopları, Günlük Yarım Günlük Kurgular, Teknolojik İnteraktif İşlerle etki yaratan alanlar.

Şİrkette inovasyon farkındalığı, yeni dünya adaptasyonu, 21.yy yetkinlikleri ve girişmci olmayanlar için girişimcilik yetkinliklerine yönelik girişimcilik programları, miniHackathonlar, yaratıcılık için design thinking ve bunların birleşiminden oluşan inovasyon programları geliştiriyoruz. C-level’dan yeni işe giriş yapanlara kadar kurumunuza özel, hızlı, etki yaratan şekilde. Konuşalım.

ING Türkiye ile yaptığımız çalışan memnuniyeti ve sosyal sorumluluk projeleri ile beraber şimdi ING Akademi ile 21.yy yetkinliklerini deneyimlettiğimiz crash courselarımıza Agile Eğitimi ile başladık!

Makers Türkiye şimdiye dek kurumlarla ortak birçok projeye imza atmıştır. Kurumların sosyal sorumluluk amaçlı yürüttüğü projelerde, her yaşa ilham veren, eğlenirken öğreten, kültürel entegrasyona ve her kesimin teknoloji ve girişimciliği öğrenmesine yardımcı olan eğitim kurguları tasarlar.

AVAZ Derneği ile beraber Ocak ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz proje ile beraber 20 Suriye’li mülteci kadın ile beraber kodlama, 3 boyutlu tasarım, arduino ve tasarım odaklı düşünme atölyeleri yaptık.

Yeni fikirleri hem üretip hem hayata geçiriyoruz. Bu bir eğitim kurgusu olabilir, işiniz ile ilgili bir kurgu olabilir ya da sosyal sorumluluk projesi olabilir. Yapmaya yönelik, somut çıktıları olan yenilikçi kurgularımız ile daima farklı ve yeniyiz. Makers Türkiye 21. yy. yetkinliklerini Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefler.Bunun için her yaşa teknoloji okuryazarlığı, yaratıcı düşünme, problem çözme, ekip olma, dijital ürün fikri üretebilme ve hayata geçirebilme, girişimcilik eğitimleri verir.

Mühendis ekibiyle kurumunuzun ya da girişiminizin talep ettiği prototip ürünler tasarlar. Bu ürünler tanıtım, sergi, saha araştırması ya da satış amacıyla yapılabilir.

Ayrıca Makers Türkiye’de verilen eğitim programlarını takip ederek fikirlerinizi prototipe ve son ürüne dönüştürmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Çoğu gerektirmiyor, tüm eğitimlerin içerisinde gerekli seviye bölümü vardır. Buradan istediğinizi seçip inceleyebilirsiniz.

Alanında deneyimli eğitmenler veriyor. Tüm eğitmenlerimiz hakkımızda sayfasında yer almaktadır. Bazı eğitimlerimizde sertifikalı eğitmenlerimiz de bizimle birlikte görev alıyor.

Makers Türkiye sosyal etki yaratmak için kurulmuş ticari bir işletmedir. Yaptığımız işlerin çoğu ücretlidir. Yaptığımız işlerde kaliteyi koruyarak etkiyi artırmak için gerekli fonu, çalıştığımız özel kurumlardan, vakıf, dernek ve kamu kuruluşlarından alıyoruz.

Yenilikçi Makers Türkiye Ekibine katıl!

İnovasyon Danışmanları
Tercihen danışmanlık deneyimi olan, müşteri ile fikir ve atölye çalışması geliştirebilecek, müşteri analizi ve raporlaması yapabilen, design thinking, agile, lean startup metodlarından birine hakim, esnek, seyahat engeli olmayan, yeni nesil danışmanlar
Yaratıcı Mühendisler
Arduino, Gömülü Sistemler, Python, Raspberry Pi, 3D Printing, Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları, Oyun Geliştirme Platformları.
Bunlar tam benlik diyorsan şimdi başvur, Türkiye'yi dönüştüren dinamik ekibe katıl.
Eğitim Teknolojistleri
Teknolojiyi anlatmayı seven, müfredat yazma deneyimi olan, içerik geliştirebilen, farklı kodlama ve elektronik platformlarına hakim, değişen dünyaya ayak uydurabilen, çocuk eğitim programlarında da yer alabilecek, seyahat engeli olmayan eğitmen ve öğretmenler
Şimdi Başvur
Başvuru için ik@makersturkiye.com adresine CV, blog, portfolyo ve bir paragraf bizimle ne şekilde ve neden çalışmak istediğine dair yazıyı paylaş! Makers Türkiye’de yaratacağın farkı bize anlat!

Odağında teknoloji ve inovasyon olan yaratıcı projeleryeni nesil eğitimler ve etki yaratan programlar ile kurumsal dünyadaki dijital dönüşümü hızla ve elle tutulur sonuçlarla gerçekleştiriyoruz.

Kurumların çalışanları, çalışan çocukları, stratejik paydaşları, hedef kitlesinde bulunan müşterileri ve öğrenciler için özel yeni nesil eğitim programları hazırlıyoruz. Sunduğumuz zengin içerik kurguları, teknoloji okuryazarlığı, ileri seviye kodlama ve IoT eğitimleri, girişimcilik maratonları, teknoloji sergileri, ilham verici keynote konuşmalar/seminerler içeriyor. Talebiniz doğrultusunda hazırladığımız etkileşimli /interaktif sergiler akıl açıcı gezen tırlarımızla tüm Türkiye’de hizmet veriyor.

Dijital dönüşümünde etki yarattığımız kurumlar için tıklayınız.

Etki yaratan, farklı ve hızlı 21. yy yetkinlikleri ! Bu yetkinlikler sonrasında hem dijital hem iletişim yetkinlikleri anlamında farklı kazanımlar edineceğiniz eğitim programlarımız için tıklayın.

#etkiyarat