Buradayız
Asmalı Mescit Mah. Emir Nevruz Sok. No:2 Panaiya Apt. Kat:4 Beyoğlu / İstanbul
Telefon
0505 090 6253 (MAKE)
Resmi tatillerde bir sonraki gün tekrar deneyiniz.
Türkiye’yi Teknoloji İle Dönüştürüyoruz!
  • İnovasyon Danışmanlığı
  • Tasarım Odaklı Düşünme, Agile Workshopları
  • Yönetici ve Çalışanlar için Teknoloji ve Etki Workshopları
  • Girişimci Gibi Düşün Kurumsal Hackathon ve Ideathon’lar
  • İnovasyon Günü, Strateji Günleri, Away Day için Yenilikçi Tasarımlar
  • Yaratıcı Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri
  • Çocuk ve Yetişkin Teknoloji Eğitimleri
  • İnteraktif Sergi ve Ürün Kurguları

Makers Türkiye, Türkiye’yi teknoloji ve inovasyon konusunda dönüştürmek ve ekosistemine 21.yy yetkinlikleri kazandırmak amacı ile 2014’te kuruldu. Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon inisiyatifidir. Bugüne kadar teknoloji ve girişimcilik eğitimi/danışmanlığı verdiğimiz binlerce kurumsal çalışan, genç ve çocuk ile dünyayı ve ülkemizi, teknoloji ile daha yaşanabilir hale getirme amacındayız.

Kurumlara özel tasarlanmış, inovasyon danışmanlığı ve dijital dönüşüm akademisinden faydalanmak için formu doldurun

#etkiyarat

60.000 kişilik topluluğumuzla, kurumlara ve bireylere teknoloji farkındalığı yaratmaya, girişimcilik mentorluğu yapmaya ve katma değerli, yaratıcı servisler sağlamaya 2014’ten beri devam ediyoruz.

İnovasyon servislerimize buradan göz atabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal dünyaya özel, odağında teknoloji ve inovasyon olan workshopları, eğitim kurguları, teknoloji sergileri, keynote konuşmalar ile dijital dönüşüm akademisi ve inovasyon danışmanlığı hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’nin en ilerici kurumları ile Türkiye’nin her yerinde dijital dönüşüm için ilham veriyoruz. Türkiye’nin ilk ve en büyük inovasyon inisiyatifi olarak 2014’ten beri inovasyon, Girişimcilik, Agile-Çevik Proje Yönetimi, Design Thinking – Tasarım Odaklı Düşünme, çıktı odaklı yeni nesil danışmanlık hizmetleri, Yaratıcı Düşünce ve İnovatif Zihniyet workshopları, kodlama, hızlı prototipleme, teknoloji okuryazarlığı konularında yaparak, yaşayarak ve çevik öğrenme yöntemleri ile binlerce kurumsal çalışan ile hem online hem de yerinde çalışmalar yaptık. Sıra sizde. Şimdi teklif al.

İnsan Kaynakları, kurumlarda en çok çalıştığımız bölümler arasındadır. İşveren markası programları kapsamında işe giriş ve potansiyel adayların belirlenmesi için firmaya özel online workshop kurguları ile hızlı ve etkin işe alım kurguları yapıyor, etkinlikler düzenleyebiliyoruz.

Akademiler aracılığı ile kurumunuz çalışanlarını dijital dönüşüme adapte ediyor, inovatif bakış açısı kazandırarak, girişimci gibi düşünmelerini sağlıyoruz.  Ayrıca çalışan memnuniyeti ekipleri ile yaptığımız ödüllü projeler var  anlatabiliriz.

Bazı Referanslarımız

Unilever – Online Ideathon
İş Bankası – Online Inovasyon Workshopları ve Design Thinking Atölyesi
BP Ataş – Yeni Nesil Yönetici Programı
Mapfre Sigorta – Future Ready Employees Programı
Migros Türkiye – İşveren Markası Ideathonu
Danone Türkiye – İşveren Markası Minihackathonu
ING Akademi – Çalışan Teknoloji Crash Courseları
Brisa Akademi – Genel Merkez ve Fabrika Çalışan Eğitimleri
Vodafone Akademi – Çalışanlar için IoT Workshopları
Hugo Boss Akademi – Çalışan Workshopları

Kurumsal İletişim bölümleri ile Türkiye’de ve dünyada ödüllü projelerimiz var. Türkiye’yi kapsayacak teknoloji odaklı, yüksek fayda ve değer üreten, etki yaratan kurgularımız ile markanızı fayda odaklı yaygınlaştırmanızı sağlıyoruz. Haber yaptırmak için davete gerek kalmıyor, yaptığımız işler kendiliğinden haber oluyor. Konuşalım.

TİM-TEB ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz, “Bugünün Maker Çocukları, Yarının Büyük Girişimcileri!” sloganıyla başlayan projemiz ile 9 ilde 500’ün üzerinde çocuğa ulaştık ve maker atölyeler düzenledik. Edirne, Bursa, İzmir, Denizli, Konya, Mersin, Gaziantep, Trabzon ve İstanbul’a gittik. ING ile beraber kurguladığımız Gelecek için Teknoloji Akademisi ile 600 çocuk ile çıktı odaklı, proje bazlı eğitimler gerçekleştirdik. Etki yaratacak yeni nesil sosyal sorumluluk projeleri için bize ulaşın.

Markanızı yaygınlaştıracak terzi usulu sizin için yapılmış interaktif projeler yapabiliyoruz. Örneğin yaklaştığında konuşan bir raf, sizi saatte bir dürten yürüyüş yapmamızı öneren büro koltukları için yapılmış bir “dürtmatik”, içeceğinizi hazırlayan bir robot, markanızın dünyadaki sürdürülebilirlik modelini anlatan bir artırılmış gerçeklik panosu. Sizin aklınızda ne var? Konuşalım.

Migros genel müdürlük taleplerine göre tasarladığımız sergimizde, genel müdürlük çalışanlarına yeni nesil teknolojilerle ilgili ilham ve bilgi verdik.

Yaratıcı etkinlik ajansları ile sık sık çalışıyoruz. Etkinliklerinizi daha efektif ve eğlenceli hale getirirken, müşterilerinizde unutulmayacak bir iz  kalsın istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Konuşalım.

Away Day Tasarımları, Strateji Günü Tasarımları, Strateji Workshopları, Günlük Yarım Günlük Kurgular, Teknolojik İnteraktif İşlerle etki yaratan alanlar.

Şirkette inovasyon farkındalığı, yeni dünya adaptasyonu, 21.yy yetkinlikleri ve girişimci olmayanlar için girişimcilik yetkinliklerine yönelik girişimcilik programları, miniHackathonlar, yaratıcılık için design thinking ve bunların birleşiminden oluşan inovasyon programları geliştiriyoruz. C-level’dan yeni işe giriş yapanlara kadar kurumunuza özel, hızlı, etki yaratan şekilde. Konuşalım.

Örnek bazı projeler;

Makers Türkiye şimdiye dek kurumlarla ortak birçok projeye imza atmıştır. Kurumların sosyal sorumluluk amaçlı yürüttüğü projelerde, her yaşa ilham veren, eğlenirken öğreten, kültürel entegrasyona ve her kesimin teknoloji ve girişimciliği öğrenmesine yardımcı olan eğitim kurguları tasarlar.

AVAZ Derneği ile beraber Ocak ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz proje ile beraber 20 Suriye’li mülteci kadın ile beraber kodlama, 3 boyutlu tasarım, arduino ve tasarım odaklı düşünme atölyeleri yaptık.

Yeni fikirleri hem üretip hem hayata geçiriyoruz. Bu bir eğitim kurgusu olabilir, işiniz ile ilgili bir kurgu olabilir ya da sosyal sorumluluk projesi olabilir. Yapmaya yönelik, somut çıktıları olan yenilikçi kurgularımız ile daima farklı ve yeniyiz. Makers Türkiye 21. yy. yetkinliklerini Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefler. Bunun için her yaşa teknoloji okuryazarlığı, yaratıcı düşünme, problem çözme, ekip olma, dijital ürün fikri üretebilme ve hayata geçirebilme, girişimcilik eğitimleri verir.

Mühendis ekibiyle kurumunuzun ya da girişiminizin talep ettiği prototip ürünler tasarlar. Bu ürünler tanıtım, sergi, saha araştırması ya da satış amacıyla yapılabilir.

Ayrıca Makers Türkiye’de verilen eğitim programlarını takip ederek fikirlerinizi prototipe ve son ürüne dönüştürmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Çoğu gerektirmiyor, tüm eğitimlerin içerisinde gerekli seviye bölümü vardır. Buradan istediğinizi seçip inceleyebilirsiniz.

Hem kendi ekibimizden hem de eğitmen ağımızdan alanında deneyimli eğitmenlerimiz ile eğitimleri gerçekleştiriyoruz. Bazı eğitimlerimizde sertifikalı eğitmenlerimiz de bizimle birlikte görev alıyor.

Makers Türkiye sosyal etki yaratmak için kurulmuş ticari bir işletmedir. Yaptığımız işlerin çoğu ücretlidir. Yaptığımız işlerde kaliteyi koruyarak etkiyi artırmak için gerekli fonu, çalıştığımız özel kurumlardan, vakıf, dernek ve kamu kuruluşlarından alıyoruz.

Üniversite davetlerine karşılıklı tanıtım anlaşmaları yaptığımız takdirde destek verebilmekteyiz.
Makers Türkiye logosunun ana afişinizde gözükmesi halinde ya da sizin bizler için sunabileceğiniz fırsatlarla birlikte öğrenci kulüplerine destek olmayı çok istiyoruz. Bu koşullar uygunsa detaylar için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Workshop desteklerimizi profesyonel anlaşmalar sonucu düzenleyebilmekteyiz.

Makers Türkiye Danışmanlık Ekibine katılmak için;

İnovasyon Danışmanları
Tercihen danışmanlık deneyimi olan, müşteri ile fikir ve atölye çalışması geliştirebilecek, müşteri analizi ve raporlaması yapabilen, design thinking, agile, lean startup metodlarından birine hakim, esnek, seyahat engeli olmayan, yeni nesil danışmanlar
Şimdi Başvur
Başvuru için [email protected] adresine CV, blog, portfolyo ve bir paragraf bizimle ne şekilde ve neden çalışmak istediğine dair yazıyı paylaş! Makers Türkiye’de yaratacağın farkı bize anlat!

Odağında teknoloji ve inovasyon olan yaratıcı projeleryeni nesil eğitimler ve etki yaratan programlar ile kurumsal dünyadaki dijital dönüşümü hızla ve elle tutulur sonuçlarla gerçekleştiriyoruz.

Kurumların çalışanları, çalışan çocukları, stratejik paydaşları, hedef kitlesinde bulunan müşterileri için özel yeni nesil eğitim programları hazırlıyoruz. Sunduğumuz zengin içerikler, Agile Koçluk/Danışmanlık, Design Thinking atölyeleri, teknoloji okuryazarlığı, ileri seviye kodlama ve IoT eğitimleri, girişimcilik maratonları, teknoloji sergileri, ilham verici keynote konuşmalar/seminerler içeriyor.

Dijital dönüşümünde etki yarattığımız kurumlar için tıklayınız.

Etki yaratan, farklı ve hızlı 21. yy yetkinlikleri ! Bu yetkinlikler sonrasında hem dijital hem iletişim yetkinlikleri anlamında farklı kazanımlar edineceğiniz eğitim programlarımız için tıklayın.

#etkiyarat