Basit ve İşlevsel Green Screen Uygulaması

Yeşil ekran, video editörlerinin videolarına çeşitli görsel efektler eklemesini sağlayan bir sinematografik tekniktir. Bu efektler şunları içerir: sanal arka planlar eklemek, hareketli arka planların üzerine nesnelerin üzerine binmek, başka bir çekime bir nesneyi yerleştirmek ve daha fazlası. Yeşil ekran teknolojisi, hava ve film endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak şimdi aşağıdaki gibi uygulamaların ortaya çıkmasıyla birlikte herkes bu teknolojiyi ilgi çekici klipler ve sunumlar oluşturmak için kullanabilir. Ink’in açıkladığı gibi “Filmlerde yeşil ekran teknolojisi, oyuncuların yabancı bir gezegene inmiş gibi görünmesini sağlamak için kullanılır ve TV’de yerel haber spikerinizin hareketli bir hava durumu haritasının önünde durduğunu göstermek için kullanılır.”

Yeşil ekran efekti, birden fazla kaynaktan gelen görüntüleri tek bir videoda birleştirerek çalışır. Bu görüntüler, kamera rulonuzdaki fotoğraflardan veya videolardan veya canlı video kameradan gelebilir.

Yeşil Ekran’ın ne hakkında olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kısa videoyu izleyin.

Green Screen uygulamalarını öğrencilerinizle kullanmanın çok çeşitli yolları vardır. Örneğin görsel olarak çekici sunumlar oluşturmak veya adım adım öğreticiler tasarlamak için kullanılabilirler. Ayrıca hikaye anlatımı ve konsept haritalama için mükemmeldirler.

Do Ink by Green Screen ile video yapmak gerçekten eğlenceli ve hayret verici filmler yapmak için onu kullanabilirsiniz. Ancak, bu uygulama için de pratik kullanımın bir sürü var! Fikirleri görsel olarak açıklamak, daha çekici sunumlar yapmak, izleyicilerinizi meşgul edecek hikayeler anlatmak için kullanın. İster eğlence, okul, ister iş için olsun, Green Ink Do Ink, kendinizi eşsiz ve büyüleyici bir şekilde ifade etmenizi kolaylaştırır.

Ios İndirme Link

Yeşil Ekran çalışmaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kaynakları inceleyin:

bir yorum bırakın