bang. Art Innovation Prix Başvuruları Devam Ediyor!

ArtBizTech, bünyesinde iş ve teknoloji uzmanları, tasarımcılar, akademisyenler, sanatçılar ve mimarlar gibi farklı disiplinlerden oluşan ekip Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünme) Metodolojisi ve Artful Thinking (Sanatsal Düşünme) bakış açısı kullanarak, Türkiye’nin sektöründe öncü firmalarına yaratıcı ve inovatif ürün, servis, süreç, mekan ve çözüm fikirleri geliştirmeleri konusunda destek olmaktadır.
ArtBizTech, yeni nesil inovatif fikirlere ilham verebilmesi amacıyla sanat, bilim ve teknoloji alanında uluslararası inovasyon yarışması olan bang. Art Innovation Prix’yi yarattı.
“İnanıyoruz ki sanat, teknoloji ve inovasyon bütünlüğünde çalışan keşfedilmemiş, yenilikçi fikirleri olan kişiler için daha fazla alan olmalı. Bu amaçla başlattığımız “bang. Art Innovation Prix” programı yeni medya, biyo sanat, kinetik sanat ve veri sanatı alanlarında çalışan 35 yaş altındaki herkesi kabul etmektedir.”

Kimler Katılabilir?


35 yaş altı herkes, materyal kısıtlaması olmaksızın yeni medya, kinetik sanat, biyo sanat ve veri sanatı kategorileri kapsamında aşağıda yer alan ancak bunlarla sınırlı olmayan alanlarda yaratıcı sanat eserleri ve inovatif çözümler sunan projeleri ile katılabilir.
Başvuru detayları için: http://www.bangprix.org/bang-art-innovation-prix-2018/basvuru-detaylari/

bir yorum bırakın