Lansman Günlerine Özel AR Kurgumuz

Son yıllarda Pokemon‘u yakalamaya ya da IKEA uygulamasıyla odanıza mobilya sığdırmaya çalıştınız mı? Artırılmış Gerçeklik uygulamalarının çok fazla tercih edildiği bugünlerde Makers Türkiye olarak biz de bu alanda çalışamalar yapıyor, servislerimize dahil ediyoruz. Augmented Reality (AR) projelerinin potansiyel kullanım alanları her geçen gün genişlemekte ve dünyadaki birçok mühendis, teknoloji şirketi onu geliştirmek için çalışmaktadır. Bizler de şirketlerinizde çalışan oryantasyon bilgilendirme panolarınızı, lansman ve etkinlik günlerinizde kullanacağınız medya içeriklerini artırılmış gerçeklik kurguları ile yeni dünya tasarımlarına çeviriyoruz.

Uzun uzun yazıların olduğu metinleri 2 dakika içinde bir video ile aktarmaya ne dersiniz?

Anadolu Grubu‘nun Lansman gününe özel alternatif fikirler ararken bizi tercih etmesiyle, onlara özel tasarladığımız Artırılmış Gerçeklik uygulamamızı özel günleri için gerçekleştirdik. Anadolu Grubu Gelişim Diyalogları Programı lansmanında kurumsal anlayışlarını yansıttıkları içerikleri, inovatif sergi kurgumuz ile katılımcılara sunduk. Fotoğrafın Devamı adını verdiğimiz bu proje ile şirketin o güne özel vizyonunu yansıtan içerikleri AR uygulaması ile daha akılda kalıcı ve etki yaratan hale getirdik.  #makersturkiye #etkiyarat

Vizyon toplantısı, Away Day, Çalışan Toplantısı, Fuar Alanları için etki yaratan kurgular düzenlemeye devam ediyoruz. Diğer yenilikçi kurumlar ile benzersiz, fark ve etki yaratan kurgularımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Bugüne uygun, yaratıcı ve çevik çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz. 
[email protected]

bir yorum bırakın