Makers Türkiye Akademi

onlıne

Online Akademi ve İnovasyon Danışmanlığı ile çalışanlarınızın gelişimini ve kurumunuzun performansını kişilerin bir araya gelmesine gerek kalmadan, evlerinden veya dünyanın herhangi bir köşesinden katılımlarını sağlayarak arttırabilirsiniz.

offlıne / yerinde

İnovasyon Danışmanlığı  ve Akademi altında verdiğimiz yerinde eğitimlerle, eğitmenler ile aynı alanda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Çalışanlarınız Neler Öğrenebilir

TEKNOLOJİ
  • No-Code Platformları
  • Yapay Zeka
  • Büyük Veri
  • IoT (Nesnelerin İnterneti)
  • Teknoloji Farkındalığı
  • Endüstri 4.0

referanslarımız

workshop / IDEATHON / HACKATHON
cRASH COURSE
KEYNOTE TALK (İngilizce/Türkçe)

Servislerimiz için, bugün bize ulaşın.

Akademi: Kurumsal çalışanlara yönelik eğitim programları olarak tasarlanan Akademi başlığı altında, Makers Consulting eğitmen ağında verilen deneyim odaklı kurgulanmış eğitimler yer almaktadır. Öğrenim kurgularımızda kuruma özel içerik de geliştirebiliyoruz. Ayrıca, Udemy hesabımız üzerinden hazır online eğitimlerden de faydalanabilirsiniz.

Workshop: Uzman bir eğitmen yürütücünün eşliğinde belirli bir konuyu öğrenmek veya belirli bir metodu kullanarak bir sonuca ulaşmak için bir araya gelmiş katılımcıların interaktif bir şekilde katılım gösterdiği oturuma workshop ya da çalıştay denir. Süresi en az yarım çalışma günüdür.  Genelde katılımcıların ortak fikir üretme, kritik düşünme, yaratıcı olma, ortak karar alma, ekip olma, çıktı odaklı hızlı üretim yapma vb. yetkinlikler kazanmasını sağlar.

Keynote Talk: Seçilmiş konularda ve sizin sektörünüze göre özelleştirilmiş içerik ile 30 dakika ile 1 saat arası yapılan uzmanlık konuşmalarına Keynote Talk denir. Online keynote talk, canlı ya da video içerik olarak sunulabilir. Ayrıca, keynote talk hizmetini profesyonel ajanslar aracılığıyla da sunuyoruz.