Makers Türkiye Akademi

onlıne

Online Akademi ve İnovasyon Danışmanlığı ile çalışanlarınızın gelişimini ve kurumunuzun performansını kişilerin bir araya gelmesine gerek kalmadan, evlerinden veya dünyanın herhangi bir köşesinden katılımlarını sağlayarak arttırabilirsiniz.

offlıne / yerinde

İnovasyon Danışmanlığı  ve Akademi altında verdiğimiz yerinde eğitimlerle, eğitmenler ile aynı alanda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çalışanlarınız Neler Öğrenebilir

TEKNOLOJİ
  • Büyük Veri
  • IoT (Nesnelerin İnterneti)
  • Yapay Zeka Giriş
  • Sibel güvenlik
  • Teknoloji Farkındalığı (Ebeveyn /Çalışanlar için Teklnoloji Farkındalığı)
  • 3 Boyutlu Tasarım ve Yeni Nesil Üretim
  • Endüstri 4.0

referanslarımız

workshop / IDEATHON / HACKATHON
cRASH COURSE
KEYNOTE TALK (İngilizce/Türkçe)

Servislerimiz için, bugün bize ulaşın.

Makers Türkiye Akademi: Kurumsal çalışanlara yönelik eğitim programları olarak tasarlanan Akademi başlığı altında, Makers Türkiye eğitmen ağında verilen deneyim odaklı kurgulanmış eğitimler yer almaktadır. Online ya da yerinde eğitimler verilebilir. Canlı (live) ve yerinde (sınıf içi) eğitimlerde size özel içerik de geliştirebiliyoruz. Ayrıca video portalimiz olan Makers Türkiye Online Akademi Portali’nde yayınladığımız eğitimlerden de faydalanabilirsiniz. Çalışanlarınızın dijital ve teknolojik yetkinmliklerini 21. yüzyıl seviyesine çekmek için eğitim programlarımız hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Crash Course: Derin bir konu ile ilgili giriş seviyesinde bilgiyi deneyimleterek kısa sürede öğreten eğitimlere Crash Course denir. Uzman bir eğitmen tarafından verilen teorik bilgi sonrası katılımcıların öğrendiklerini hızlı bir şekilde bizzat deneyimleyerek pekiştirdikleri yaratıcı eğitim kurgusudur. Katılımcıların bizzat deneyimleyerek 21. Yy.  yetkinliklerini öğrenmelerini sağlayan deneyim atölyeleridir. Katılımcılar 21. yy. yetkinliklerini deneyimleyerek öğrenme fırsatı yakalar ve yeniliklere yönelik zihinsel bakış açıları değişmeye başlar. Süresi 1-2 saat arasında olup online ve offline yani sınıf içi /yerinde eğitimlerde değişmektedir.

Workshop: Uzman bir eğitmen yürütücünün eşliğinde belirli bir konuyu öğrenmek veya belirli bir metodu kullanarak bir sonuca ulaşmak için bir araya gelmiş katılımcıların interaktif bir şekilde katılım gösterdiği oturuma workshop ya da çalıştay denir. Süresi genellikle tam veya yarım gün olup ihtiyaca göre uzatılabilir.  Genelde katılımcıların ortak fikir üretme, kritik düşünme, yaratıcı olma, ortak karar alma, ekip olma, çıktı odaklı hızlı üretim yapma gibi  yetkinlikler kazanmasını sağlar. Workshop amacı olarak inovasyon ve yöntem olarak da stres altında çalışma ya da eğlence odaklı kurgular planlanabilir.

Keynote Talk: Seçilmiş konularda ve sizin sektörünüze göre özelleştirilmiş içerik ile 30 dakika ile 1 saat arası yapılan uzmanlık konuşmalarına Keynote Talk denir. Online keynote talk, canlı ya da video içerik olarak sunulabilir. Makers Türkiye, keynote talk işlerini profesyonel ajanslar aracılığı ile de direkt olarak da almaktadır.